VULVAR VESTİBULLAR PAPPİLLOMATOZİS

meltem-345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
36
7
28
Merhaba vajina girişinde bazı lezyonlar oluştuğunu farkettim ama acı yanma ağrı yok sadece görüntü olarak paylaşılan görüntülere benziyor hamileyim acaba enfeksiyondan olmuş olabilir mi Ped ve tuvalet kağıdı kullanmak zorunda kaldığım bir dönem olmuştu tadavi olup sonuç alan var mı acaba ya da tedaviye gerek görülüyor mu?

Benimde oldu cildiyeye gösterdim vulvar vestibullar dedi normal ve tedaviye gerek yok dedi çok büyükse yakıyorlarmış. Burdan yazmakla olmaz jinekologa değil cildiyeye gösterin büyüteçle bakıyorlar en iyi onlar anlar.

Benimde oldu cildiyeye gösterdim vulvar vestibullar dedi normal ve tedaviye gerek yok dedi çok büyükse yakıyorlarmış. Burdan yazmakla olmaz jinekologa değil cildiyeye gösterin büyüteçle bakıyorlar en iyi onlar anlar.
Teşekür ederim hamileleğimden sonra anca gösterebilirim inşallah başka şikayetim olmaz

Teşekür ederim hamileleğimden sonra anca gösterebilirim inşallah başka şikayetim olmaz
Doğumu normal yapmayı planlıyorsanız ve siğil olma ihtimali varsa bebek için sakıncalı olabilir, doğumda bebeğe bulaşmaması gerekiyor ( eğer ki siğilse ) o sebeple lezyondan anlayan iyi bir hekime görünün mutlaka.

Doktorumla iletişime geçtim doğuma engel olmayacağını bebeğe geçmeyeceğini ve siğil olmadığını söyledi içim rahatladı🥰

X