Tüp bebek sonrasi

Turkanmammadova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2024
38
16
34
Merhaba. Kizlar tüp bebek sonrası bende miyom büyüdü ilaçlardan oluyormuş bilgi verilmemisti bana. Doktor ameliyat dedi 3 hazirana gün aldım. Bu ay adetim gecikti ve hamilelik belirtilerim var ama eczaneden test aldım negatif çıktı. Miyomla kendiliginden hamile kalan oldumu aranızda?

Merhaba arkadaşlar benim geçen ay tüp bebeğim negatifle sonuçlandı ardından adet gördüm ve kontrolde bi sorun yok dedi doktor biz ara vermek istedik. Bu ay adet tarihimden 3 gün önceden kahverengi akıntım gelmeye başladı şuan 8. Gündeyim hala kahverengi koyu akıntım oluyo toplasanız 1 ped dolmaz o derece az gögüslerimde acıyor aynı zamanda normalmi acaba bu düzensizlik yaşayan varmı ?

Merhaba arkadaşlar benim geçen ay tüp bebeğim negatifle sonuçlandı ardından adet gördüm ve kontrolde bi sorun yok dedi doktor biz ara vermek istedik. Bu ay adet tarihimden 3 gün önceden kahverengi akıntım gelmeye başladı şuan 8. Gündeyim hala kahverengi koyu akıntım oluyo toplasanız 1 ped dolmaz o derece az gögüslerimde acıyor aynı zamanda normalmi acaba bu düzensizlik yaşayan varmı ?Negat
Negatif sonrası adette gecikme vs yaşanabiliyormuş hamile değilseniz endişelenmeden bekleyin

X