Troid biyopsi

Bursa onkoloji hastanesinde olucam inşallah sizinde gönlünüzce olsun. Biyopsi sonucu e devlete düşmüyor ama msj geliyor çıktı diye 20 günü beklemeyin siz hangi şehirdesimiz

Bursa onkoloji hastanesinde olucam inşallah sizinde gönlünüzce olsun. Biyopsi sonucu e devlete düşmüyor ama msj geliyor çıktı diye 20 günü beklemeyin siz hangi şehirdesimiz
Ankara.
Elden gidip alacakmsz evet bizde. Teşekkür ederim inşallah gönlümüzce olur hersey yürekten amin.

Resimini ekledim. Doktor aileden birileri ameliyat oldumu diye sordu bana benim annanem ve teyzem ameliyat olmuştu. Ayrıca kanser bizim ailemizde ırsı olduğunuda söyledim teyzem dayım ve amcam kanserdi bu yüzden benden hemen biyopsi istedi föliküler neoplazı çıktı yani tam tanı koyulamadı olabilirde olmayabilir de ameliyat olucam genel cerrahiden randevu aldım
Yanlış yönlendirmek istemem ama tiroit hormonu her yeri etkiliyor belkide bu yüzden sizden istediler bence biran önce yaptırın gerçekten hiçbirşey hissetmiyorsunuz

Biyopsi sonucum geldi
Atipi belirsiz folikiller lezyon çıktı

Daha fazla yorum için moleküler çalışma planlanmıştır yazıyor benimkide izoekik nodül Du bu arada

X