Thancss woman vitamin kullananlar?

Alynylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
104
29
24
Arkadaşlar aranızda Thancss woman vitamin kapsül ve şasesini kullanıp memnun kalan var mı acaba çocuk tedavisi görüyoruz doktorum yumurta destekleyici olarak bu özel vitamini verdi kullanan var mı acaba?

Arkadaşlar aranızda Thancss woman vitamin kapsül ve şasesini kullanıp memnun kalan var mı acaba çocuk tedavisi görüyoruz doktorum yumurta destekleyici olarak bu özel vitamini verdi kullanan var mı acaba?
Merhaba, ben de yaklaşık 15 gündür kullanıyorum, bana da doktorum pcos dedi ve insülin hapıyla birlikte thancss womana başlattı çocuk istediğimiz için, ovulasyon testleriyle de takip ediyorum ben, normalde 35. Gün anca yumurtlardım o yüzden adetlerim de geç olurdu, ama bunu kullanmaya başladıktan sonra şu an reglimin 15. Günü ve yumurtlama gördüm

Merhaba, ben de yaklaşık 15 gündür kullanıyorum, bana da doktorum pcos dedi ve insülin hapıyla birlikte thancss womana başlattı çocuk istediğimiz için, ovulasyon testleriyle de takip ediyorum ben, normalde 35. Gün anca yumurtlardım o yüzden adetlerim de geç olurdu, ama bunu kullanmaya başladıktan sonra şu an reglimin 15. Günü ve yumurtlama

Aynı şey bende de oldu banada klomenle birlikte başladı doktorum 10 gündür kullanıyorum bende bende de yumurtlama belirtileri devam ediyor birde insülin hapına neden başladı acaba doktorunuz bana öyle birşey verilmedi ama benimde biraz kilom var yaklaşık 86-87 kiloyum şuan bende bebek tedavisi görüyorum acaba sıkıntı olur mu kilom çok kafama takılıyo bazen

Bana doktorun pcos teşhisi koydu, pcos ve insülin direncini tedavi etmek için aynı ilaçları kullanıyorlarmış, polikistik over ve insülin direncinin genetiği aynı olduğu için pcos hastalarına da şeker hapi veriyorlar, benim de fazla kilom var 88 kilo civarındayım, acilen zayiflaman gerekiyor çocuk istiyorsan eğer dedi ve zaten bu verdiği insülin hapı da kilo vermeyi kolaylaştırıyormuş

Bana doktorun pcos teşhisi koydu, pcos ve insülin direncini tedavi etmek için aynı ilaçları kullanıyorlarmış, polikistik over ve insülin direncinin genetiği aynı olduğu için pcos hastalarına da şeker hapi veriyorlar, benim de fazla kilom var 88 kilo civarındayım, acilen zayiflaman gerekiyor çocuk istiyorsan eğer dedi ve zaten bu verdiği insülin hapı da kilo vermeyi kolaylaştırıyormuş
Anladım kilo her yönden etkiliyor aslında ama doktorum bana kilodan hiç bahsetmedi yarın kontrolüm var eğer yumurtalarımda yeterince büyüme olduysa çatlatma iğnesi yapılacak umarım sıkıntı olmaz...

Kilodan ziyade boy kilo orantısı önemli tabi, kiloluyken sadece yumurtalıklar daha yavaş çalışıyor, önce biz sağlıklı olucaz ki bebeğimiz de sağlıklı olsun, umarım her şey istediğiniz gibi olur ☺️

Bende kullanıyorum adetim düzeldi onu farkettim gebe kalmaya çalışıyorum inşallah işe yarar sizede yararlı olur inşallah

Merhaba sonuç aldınız mı faydasını gördünüz mü? Ben de 3 gün önce doktorumun tavsiyesiyle başladım.

Merhaba sonuç aldınız mı faydasını gördünüz mü? Ben de 3 gün önce doktorumun tavsiyesiyle başladım.

X