Testimi yorumlar mısınız kızlarrr

busbus0608

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
24
-25
Kızlar selamlar, öncelikle ekteki fotoğrafı anlatayım. 3. Test bugün yaptığım çok az belli belirsiz bi silik çizgi var fotoğrafta hiç belli değil gibi ama .. bu arada son adetim 20 Nisan ve 25 Nisan arasında oldu. 29 Nisan’da ise korunmasız birlikte olduk ve dün. Testi sabah yaptım ana hiç emin olamadım varsa bile daha çok çok yeni bilemedim. Diğer iki teste gelecek olursak 2 ay kadar önce sabah uyanıp test yapmıştım (en üstteki) sonra şüphelenip akşam yine yapmıştım (ortadaki) yine emin olamayıp kan testi yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı sonra zaten adet olmuştum. Niye üçünü yan yana koyduğuma gelirsek aslında ortadaki ile bugünkünü karşılaştırmak için. Çünkü negatifse direkt hiç bir şey çıkmıyor. Ama en alttakinde sanki ufak bir belirti var. Sizde değerlendirebilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_3839.jpeg
    IMG_3839.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 87
Daha 4 gün önce korunmasız beraber olmuşsunuz, döllenme olduysa bile daha rahme çıkmamıştır biraz sabır lütfen. Yüksek ihtimalle o gördüğünüz kuruma çizgisidir, gebelik görünmesi teste düşmesi imkansız

3 dakika içinde böyleydi ama
Ben yine de çok erken olduğunu düşünüyorum, test de hatalı olabilir hayalet çizgi sonuçta. Yani şöyle düşünün döllenme olduktan 5 gün sonra embriyo rahme çıkıyor ve tutunduktan sonra beta-hcg salgılanıyor, bunun için en iyi ihtimalle bi birliktelikten sonra 8-10 gün geçmeli diyor doktorlar.

İnşallah rabbim gönlünüze göre verir ama bence 1 hafta kadar bekleyip tekrar test yapın.

X