Tavsiye istiyorum

Umay asena

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
99
18
27
Merhaba ben geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı eşimde bende hiç bir sağlık sorunu yok eşim asker. Aşılama yapan özel klinikte doktorla o an aramda uyuşmazlık oldu o an anlamıştım tutmayacağını. Eşim sperm tesi verdi sayılar iyi ben rahim filmi çektirdim sonuç normal çıktı. Amh dahi hormon testi yaptım normal çıktı.pco felan yok. Geçen ay tam adet günümde adet oldum aşılamanın olduğu ay. Bu Eylül ayinda adet olmadım doktora gittim 2 cm kist oluşmuş aşılamadan kalan diğer gelişen yumurta adette dökülür dedi.adet söktürücü hap verdi ve bende 2 gündür sabah akşam soğan suyu içiyorum.Hala adet olamadım.eşim yurtdışında asker geçici görev için 3 ay beraberiz şükür ki bende tavsiye ettiğiniz ovulasyon testini aldım ve hayıt macunu aldım sizce yapmam gereken baska bi şey var mı hamilelik için Yaşım 27. Kasım ayi için hazırlık yapmak istiyorum

Hayıt tohumu tüketmiştim ben de gebelikten önce 3 ay boyu. Rahim filmi de çekildiğim ay hamile kaldım. d vitamininize baktırdınız mı?

Merhaba ben geçen ay aşılama yaptırdım tutmadı eşimde bende hiç bir sağlık sorunu yok eşim asker. Aşılama yapan özel klinikte doktorla o an aramda uyuşmazlık oldu o an anlamıştım tutmayacağını. Eşim sperm tesi verdi sayılar iyi ben rahim filmi çektirdim sonuç normal çıktı. Amh dahi hormon testi yaptım normal çıktı.pco felan yok. Geçen ay tam adet günümde adet oldum aşılamanın olduğu ay. Bu Eylül ayinda adet olmadım doktora gittim 2 cm kist oluşmuş aşılamadan kalan diğer gelişen yumurta adette dökülür dedi.adet söktürücü hap verdi ve bende 2 gündür sabah akşam soğan suyu içiyorum.Hala adet olamadım.eşim yurtdışında asker geçici görev için 3 ay beraberiz şükür ki bende tavsiye ettiğiniz ovulasyon testini aldım ve hayıt macunu aldım sizce yapmam gereken baska bi şey var mı hamilelik için Yaşım 27. Kasım ayi için hazırlık yapmak istiyorum
Canim benim sogan kurunu doktorlar kesinlikle tavsiye etmiyor çok zararlı ve çevremde burda içip kisti olusan insanlar gördüm sogan küŕu içme bence hayit macunu falan mis bence hepsi hikaye rabbim ol der ve olur daha zamanı varmış belliki çok gençsin zaten acele etme bence zamana birak 26 yasindayim bendede esimdede sorun yok bizde deniyoruz zamana biraktik

Merhaba kaç aydır korunmasız ilişki yaşıyorsunuz
Merhaba kaç aydır korunmasız ilişki yaşıyorsunuz

eşim asker ilk evlendiğimiz 2 ay sonra 1.5 yılda 3 ay da bir geldi 20-25 günlük babamda benin düğünümden sonra kanser teşhisi konuldu vefat etti bi kaç ay içinde eşimin bi izni de öyle oldu. Babam her şeyimdi canımdı. Çocuğum olursa en azından

Bir problem yoksa 1 yıla kadar olma ihtimali yüksek arkadaşın dediği gibi d vitamini de önemli . Biraz spor yapın, haftada 3 kez avokado yiyin,kuruyemiş yiyin bunlarda destekleyecektir

Hayır vitaminlere baktırmadım
Hamile kalmadan önce herşeyime baktırmıştım ve d vit çok düşüktü 5’di değerim. 2 sy takviye kullandım. D vitamini hamile kalmakta çok etkili. Bir baktırın derim.

Hayıt tohumu tüketmiştim ben de gebelikten önce 3 ay boyu. Rahim filmi de çekildiğim ay hamile kaldım. d vitamininize baktırdınız mı?
Bu hayıt tohumunu icerkende gebelik çalışması yapiyormuydunuz yoksa çayı içmeyi birakmismiydiniz endişem düşük riski yapiyormu yoksa devamlı içmekten bı sakınca cikmazmi

Bu hayıt tohumunu icerkende gebelik çalışması yapiyormuydunuz yoksa çayı içmeyi birakmismiydiniz endişem düşük riski yapiyormu yoksa devamlı içmekten bı sakınca cikmazmi
Ben hep içtim hamile olduğumu öğrenene kadar

Ben dün trendyoldan hayit tohumu macunu aldım nihalin bahçesiydi ismi sanırım

X