Su orucuna niyet ediyorum

Ben de yarın başlamak istiyorum ama ben kahve su bitki çayları olarak yapmayı düşünüyorum. 83,5 ya takıldım kaldım 10 gündür. Bir de vitamin almalı mıyım sizce
Su orucu yapacaksanız onları içmeseniz daha iyi ama içecekseniz takviye almanız daha doğru olur

Şu an 74. Saatin içindeyim

Sabah sulandırılmış meyve suyu- meyve suyu- meyve- salata- yağsız yemek şeklinde günü bitirmeyi düşünüyorum

Bacaklarım agrımasına rağmen bugün biraz yürüdüm iyi geldi

Bir süre sonra tekrar yapmaya niyetim var inşallah

Bu sabah bitirdim sulandırılmış portakal suyuyla

Kilom 61.2 yaklaşık 3 kilo eksi görünüyor ama amacım kilo değildi ağrılarım da geçti çok şükür

Bir kaç gün ara verip tekrar yapmak istiyorum nasipse

Bu sabah bitirdim sulandırılmış portakal suyuyla

Kilom 61.2 yaklaşık 3 kilo eksi görünüyor ama amacım kilo değildi ağrılarım da geçti çok şükür

Bir kaç gün ara verip tekrar yapmak istiyorum nasipse
Bugün ikinci günüm . Dün sadece yeşil çay ve susadıkça su içtim, 4-5 yudum ayran 3 tane de yeşil erik yedim gün içerisinde . Bugün sadece su ve yeşil çay içtim

Bugün ikinci günüm . Dün sadece yeşil çay ve susadıkça su içtim, 4-5 yudum ayran 3 tane de yeşil erik yedim gün içerisinde . Bugün sadece su ve yeşil çay içtim
Aslında onları tüketmeseniz daha sağlıklı olur ama siz bilirsiniz

Rabbim kolaylaştırsın şifalandırsın

Lavman kullanmayacağım için az da olsa mideye bir şeyler gitsin istedim temizlik yapmamak için
Boşaltım yapabiliyorsanız sıkıntı yok ama su orucunda da su diyetinde de boşaltım olmuyor katı gıda almadığımız için. Bu yüzden iki üç günde bir lavman ya da İngiliz tuzu ile boşaltım yapmak şart. Aksi takdire bagırsakta kalan atıklar zehirleme yapabilir Allah muhafaza

Boşaltım yapabiliyorsanız sıkıntı yok ama su orucunda da su diyetinde de boşaltım olmuyor katı gıda almadığımız için. Bu yüzden iki üç günde bir lavman ya da İngiliz tuzu ile boşaltım yapmak şart. Aksi takdire bagırsakta kalan atıklar zehirleme yapabilir Allah muhafaza
Evet bu akşam mide bulantısı yaşıyorum. Yarın yapacağım

X