Sedasyonlu hsg filmi

gulluu2308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
9
2
24
Arkadaslar merhaba yaklasik 2 yildir evliyim dahs once dusuk yaptım kimyasal gebelik gecirdim ama 7-8 aydir gebe kalamiyorum doktorum rahim filmi cektirmemi istedi. Sedasyonlu rahim filmi çektirenleriniz var mi ? Birde ozel hastane ucretleri cok uçuk fiyatlar 10.750 tl dediler bu islem icin bana bilgisi olanlardan yorum bekliyorum

Arkadaslar merhaba yaklasik 2 yildir evliyim dahs once dusuk yaptım kimyasal gebelik gecirdim ama 7-8 aydir gebe kalamiyorum doktorum rahim filmi cektirmemi istedi. Sedasyonlu rahim filmi çektirenleriniz var mi ? Birde ozel hastane ucretleri cok uçuk fiyatlar 10.750 tl dediler bu islem icin bana bilgisi olanlardan yorum bekliyorum
Ben cektirdim 2 kez anestezili 3-4 sene oldu ama fiyatlar artmıştır tabikide

Bu cuma anestezli hsg çektircem bursa Medicalpark 8 bin dedi çektirdikten sonra bilgi veririm yine

Bende çektircem rahim filmi ama anestezi almıycam
Ben bugün çektirdim antezstezi ile beraber girip çıkmam ayilmam filan 1 saat sürdü sonrasında hiçbir ağrı hissetmedim kanamam oldu biraz okadar. Antibiyotik verdi doktorum 1 hafta boyunca içmem gerekiyormuş. Cinsel ilişki de 3 gün yasak dedi inşallah hepimize şifa olur hsg 🙏🏻

Ben bugün çektirdim antezstezi ile beraber girip çıkmam ayilmam filan 1 saat sürdü sonrasında hiçbir ağrı hissetmedim kanamam oldu biraz okadar. Antibiyotik verdi doktorum 1 hafta boyunca içmem gerekiyormuş. Cinsel ilişki de 3 gün yasak dedi inşallah hepimize şifa olur hsg 🙏🏻
Ben cektiremedim malesef cihazlari bozulmus haziran ayina ertelediler. Cok guzel haberler almaniz dileğiyle ♥️

Merhaba bende 4 gün önce çektirdim özel park hayat hastanesinde 10.000 ne çektirdik. Bir kızım var 5 yaşında ikinci çocuğu planladık bir yıldır olmuyordu doktorum hsg çekelim dedi iki tüpümde tıkalıydı bunu ameliyathanede anestezi altında yapmam lazım dedi yaptı çok şükür çok ağrım olmadı kanama değilde lekelenme oluyordu. Ben zaten şüphelenip gittim çünkü ilişkiden sonra rahmim geri atıyordu sıvıyı demek ki tıkalı olduğu için

X