Ovulasyon saati

İnşallah dediğin gibidir canım 😍🥰 bugün daha yapamadım test 4gibi yapacağım. Ama ne çıkar nasıl çıkar geç kalmamışımdır inşallah ☺️😬
İnsalalh kuzum bende yapicam 5 de devam ediyorum testime belki 2.yi bulurum diye catlamadan sonraki 2 gunu degerlendiremedim sen mutlaka degerlendir 😊

Pik öncesi, pik, çatlama ve çatlama sonrası mı değerlendirilmesi mantıklı canım ☺️ Hiç bilmiyorum ya bu işleri.
Kuzum bende valla ben pikten once 2 gun degerlendirdim sonra pik ve catlama gununu degerlendirdim iste 24 ve 25 mayıs degerlendiremedim bugunden itibaren baslicam ama misafir vardı 2 gun boş gecti malesef

Kuzum bende valla ben pikten once 2 gun degerlendirdim sonra pik ve catlama gununu degerlendirdim iste 24 ve 25 mayıs degerlendiremedim bugunden itibaren baslicam ama misafir vardı 2 gun boş gecti malesef
He anladım canım sperm sorunu var yok bilmiyorum ama 4-5gün değerlendirilecek sanırım. Senin de tutmuştur inşallah valla ben de seninle beraber sayacağım senin kalan günleri 🥰😍
Bak şimdi yaptım bugünkü test. Yanlışlıkla yere düştü yaptıktan sonra test ama oynama olmamıştır sanırım ya

Eklentiler

• 047EB074-CB7A-4D33-9BC6-275FDA218130.jpeg
    047EB074-CB7A-4D33-9BC6-275FDA218130.jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 6
He anladım canım sperm sorunu var yok bilmiyorum ama 4-5gün değerlendirilecek sanırım. Senin de tutmuştur inşallah valla ben de seninle beraber sayacağım senin kalan günleri 🥰😍
Bak şimdi yaptım bugünkü test. Yanlışlıkla yere düştü yaptıktan sonra test ama oynama olmamıştır sanırım ya
Evet kuzum yumurtlama.oncesi yumurtlama yumurtlama sonrasi catlama yani 2 2 2 sanirim ben son 2yi yapamadim ama bugun degerlendiricem insallah tutar yada tutmuştur sonra da ben senin gunlerini sayicam kuzum
Ama senin en son yaptigin neden sılık

Evet kuzum yumurtlama.oncesi yumurtlama yumurtlama sonrasi catlama yani 2 2 2 sanirim ben son 2yi yapamadim ama bugun degerlendiricem insallah tutar yada tutmuştur sonra da ben senin gunlerini sayicam kuzum
Ama senin en son yaptigin neden sılık
Yumurtlamaysa şayet çatlamış sanırım ben öyle anladım canım ama

X