Lazer Epilasyon Önceden Bioder kullanmış olanlar lazer yaptırsa ne sonuç alır faydası olmaz mı ?

TesterTester

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
228
30
44
:uhm:Meraba arkadaşlar ben saç güçlendirici amway seti kullandım içinde bitkisel hap da vardı bu hap kıllları da güçlendiriyormuş meğer bende öyle oldu yüzümde kolarmda bacağımda kıllar güçlendi saçım ise nerdeyse aynı ..ben de lazer yaptırmak istiyorum her ne kadar buğday tenli olsam da fayda edeceğini ümit ediyorum ama şuan lazer için bütçem yetrsiz işe girersem eğer yaptırabilicem şuan ise biyoder kullanmaya başlasam mı dedim

sizce lazerle epilasyon yaptırmadan önce biyoder kullanmak daha sonraki aylarda lazer epilasyonun etkisiz olmasına sebep olur mu böyle yapan arkadaşlar var mı ve nasıl sonuç aldılar bilgilendiriseniz memnun olucam şimdiden teşekkürler..bekliyorumma.s.

Canım,ben çok uzun süre bioder kullandım, tüylerin zayıflaması dışında bi fayda görmedim, parana yazık, hiç kullanma derim. Koltukaltım için 2 seans, genital bölge için 1 seans lazere gittim, şu an biraz sıkıntıda olduğum için ara verdim. Çok fazla lazerle ilgili yorum yapabilecek kadar gitmedim ama; şuanki bildiklerimi biliyor olsaydım, bioderi kesinlikle kullanmazdım. Zaten tüylerin bi kısmını zayıflattığı için lazer zayıf tüyleri okuyamıyordu. Tabi bu koltukaltım için geçerli, genital bölgedeki tüyleri zayıflatmadı bile. Olur da bioder kullanacak olursan, bikaç ay sonra tüy almayı geciktirip şöyle bi bakmanı tavsiye ederim, ben 'yaşasın tüylerim bitiyor' diye düşünüyordum, meğer sadece geç çıkarıyormuş. Biz ablamla Nautilus AVM'de bunların standına rastladık ve eleştirdiğimiz için nerdeyse kavga ediyorlardı bizimle.:eek:klava: Telefon ve mailimizi aldılar ama; geri dönen olmadı. Canım, bir de lazere 2 ayda bir gidiyorsun ve şu an koltukaltı nakit 50 YTL, bioder zaten 70 ya da en son öyle idi. Canım, ben lazeri savunmuyorum, belirttğim gibi çok fazla gitmedim, 1-2 seans daha gidip sonrasında iğneliye geçmeyi düşünüyorum. Ben sadece biodere verilen paraya acıyorum.Kötü Kazen

canım içten yazdığın için öncelikle cok teşekkürler ..ben de kullanan birilerine sormayı bundan istiyorum ..samimi yazıyorsunuz senin satıcı olmadığın belli çünkü hiçbirini övmüyorsun ikisin de artısını eksisini yazıyorsun ..evet biyodere herkes büyülü gözlerle bakıyor hala ama gerceği buymuş demekki..lazere de gec etki gösterio diyosun o zman iğneli yaptırmak en iyisi ben de ilk koltukaltı ve bikini bölgesi istiyorum iz kalırmı acaba iğneli de bilgin varmı cnm öpüyoruımm..

Canım, iğneliye gitmediğim için çok fazla bilmiyorum, burda konuyla ilgili bi başlık var sanırım. Benim böyle düşünme sebebim 2 arkadaşımdan duyduklarım. Bir tanesi farklı bölgelere lazer ve iğneli yaptırmış, lazer yapılan yerler 2 sene sonra tekrar çıkmış. Diğeri de çok eski tip aletlerle 10 sene filan önce iğneli yaptırmış, bir daha hiç çıkmamış. Tabi bu arada lazer çok ilerlemiş olabilir, bilemiyorum. Bir de benim gittiğim merkezde ( Acıbadem'de iyi, temiz bir yer) ısrarla koltukaltıma lazer yaptılar, oysa bioderden dolayı inceldiği için doğrudürüst okumadı tüyleri, biraz da o yüzden iğneli düşünüyorum, oysa aynı merkezde iğneli de var, pek iyi yönlendiremediler sanırım. Yalnız direk iğneliye gidince, tüylerin benim genital bölge gibi ise, hem çok acıyıp hem de uzun sürüp yine pahalıya maloluyormuş, o yüzden genital bölge için 1-2 seans daha gidip sonra iğneli düşünüyorum. Ben de öptüm bi tanema.s.

Canım çoğu kişi iğnelinin daha iyi olduğunu söylüyor ama bacakta iz kaldığını okumuştum bende burdaki acılan bir konuda ..ama koltukaltında daha az kalır iz bence ya da genitalde ya ben bıktım bu kıllardan işe girsem hemen ilk yatırırımım epilasyon olacak ve kökten çözüm tabi kol bacak nereyi bulursam..güvenilir bir yer olsun da ..lazerin sonradan çıktığını herkes söylüyor...helekı bembeyaz tenli değilsek..oyüzden ben direk iğneli düşüncem bide cnm lazer ışınları zararlı doktorlar hiçbişeyde tavsiye etmio çok fazla maruz kalma bence..kendine iyi bak gelişmlerden haberdar edrsen sevınırım..öptüm..a.s.

bende bioder kulandım hiç bir yararını göremedim yüzüme epilasyon yapmaktan tüylerim dahada çoğaldı senağlamaÇok üzgünüm çoook

bioder 6 ay boyunca o iğrenç yapış yupuş serumunu kullandım
boşa o kadar zahmetini çektim ve para harcadım
hiçbi işe yaramıyor

kimseyede önermem

bende lazere gidiyorum hatat iğneliyede gidilorum

hepsinden kurtulmak isityrm çünkü :enbuyukkk:

ben bioder hakknda aynı şeyleri düşünmüyorum..tam aksine ben bir sene boyunca lazere gittim yanak ve boyun bölgemde tüyle vardı fakat lazer azaltmasının aksine bendeki tüyleri arttırdı...şuan 3 aydr bioder serum kullanıyorum ve tüylerimde fark edebilecek derecede azalma var artı rengini açtı ve incelltti tüyler zayıfladı.. düzenli kullanımda etki gösterir tabiki birde bunun her vücuda etkisi başka bunu degerlendirmek çok farklı bak ben arkadaşların aksine lazerden memnun kalmadım tamamen bünye meselesi ..

URANUS nickli arkadaş 70 tl demiş ama hayır serumu 50 tl bilgin olsun

X