Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay bu kız bir tek beni deli etmedi dimi
annesi babası ne kadar iyi hoşgörülü
elat işte yoksa git ne halin varsa gör sonun ölüm veya bataklık diyemiyorsun
Aynen kız anlıyor dusunuyor ama yine eve dönmüyor tam bakamadım ama selinin annesinin bak benim kızım yok bir kerecik sarıl annene dediği uerde koptum :KK43:

Ay bir açtım kızlarına tecavüz eden adam gördüm nasıl üzüldüm ya pislik

Ooo anne de biliyormuş inanmıyorum şok oldum

Şuan hastanedeyim izleyemiyorum yeni bir olay mı?
Muğladan iki kızım kaçtı diye gelmişti. Kızlar bulundu. Kıza baba tecavüz ediyormuş 10 senedir
20240531_105402.jpg

Muğladan iki kızım kaçtı diye gelmişti. Kızlar bulundu. Kıza baba tecavüz ediyormuş 10 senedirEki Görüntüle 3435177
Ya ben artık gerçekten dayanamıyorum bu olaylara. Ya 14 yaşında çoçuklarmış. 31 yasındayım cinsellikte birsey yanlışlıkla bile canımı yaksa hemen duruyorum. Bu kızlar nasıl dayanmışlar. Allahım sen yardım et yarabbim. Nasıl kimse farketmedi? Bu kızlar hayata nasıl tutunacaklar. Hayat keşke herkese adil olsaydı. Bu pislik çocuklara böyle yaptıysa hayvanlara neler yapmıştır. Kızlar melek gibiler ya 🤧🤧🤧

Ya ben artık gerçekten dayanamıyorum bu olaylara. Ya 14 yaşında çoçuklarmış. 31 yasındayım cinsellikte birsey yanlışlıkla bile canımı yaksa hemen duruyorum. Bu kızlar nasıl dayanmışlar. Allahım sen yardım et yarabbim. Nasıl kimse farketmedi? Bu kızlar hayata nasıl tutunacaklar. Hayat keşke herkese adil olsaydı. Bu pislik çocuklara böyle yaptıysa hayvanlara neler yapmıştır. Kızlar melek gibiler ya 🤧🤧🤧
Benim iki aylık bebeğim var ben izlerken ağladım yazıklar olsun o anneye götür yuvaya bırak nasıl bir vicdan için acıdı

Ben bebis var diye öğleden sonra izliyorum. İlk geldiklerinde evdeki kiz baba icin eğer dersen tecavüz etti deriz diyorlar demişti . Yani gerçek miymiş? Engelli olan kız böyle bişey demişti iftira atarız bize inanırlar diyorlar demişti nasıl ortaya çıktı ki

Çok ıssız bir yerdeymis ev tek başına çıkmalarına da müsaade etmiyor basindaki vahşi

Ben bebis var diye öğleden sonra izliyorum. İlk geldiklerinde evdeki kiz baba icin eğer dersen tecavüz etti deriz diyorlar demişti . Yani gerçek miymiş? Engelli olan kız böyle bişey demişti iftira atarız bize inanırlar diyorlar demişti nasıl ortaya çıktı ki
Engelli olan ise adama kör kütük aşık. Hatta kızlar onun için de sapık dediler .o biraz aşık olmak zorunda kalmış gibi :KK43:

Bu kızların hangisi adamın kendi kızı hangileri üvey kızları?
Hiç biri kendi kızı değil. Renkli gözlü güzel olan kız kadının kızı.

Ama kadının da aklı dengesi yerinde değil.
Ekranda olan mor kıyafetli sairim ismi bahardı adam onu karım olacaksın diye kandırmış.

Kadının gözleri önünde ilişkiye girmiş kızlarla. O kadının akilli başlı biri olsa bile o yasanmisliklarla psikolojisinin bozulması da muhtemel zaten

İki kiza cok üzüldüm gizeme cok kizdim aslinda onun akli başında değil mantıklı değil. Bahar a icim acidi annesi ölmüş nasil ciğerimde hissettim yavrum ne çok ağladı. Nasil bir cehennemin içine düşmüş. Annesine diyecek söz bulamıyorum karisi oldun sonra bahar gel Bahar gel diye baharın kocası yaptin diyor. Nasıl pislik zihniyet aklim fikrim dondu. Serefsiz ya gebersin pislik. Bence hemen ölsün sonra çıkıyorlar hapisten iftira diyorlar

Bugün inşallah şeker komasina girer geberir pislik. Nasıl normalleştirmis. Kadin 23 yaşında evlenmiş kizi 24, yaşında aşağı yukarı 47 yaşında henüz 37 yaşındayken kari koca ilişkisinin olmadığını idda ediyor . Mümkün mü adam pislik bi pedofili anne aradan çıkmış.anne nasıl bunu yapar ve normal görür ya

X