LR kullananlar gelsin :)

dilem hanım verdiğiniz örnekten dolayı dedim. elbette başka markalarda var. bir ürüne %100 doğal demek için doğadaki saf halinin olması lazım. örneğin şampuan doğada kendiliğinden oluşan bir madde değildir. klinik labaratuarlarda işlemden geçerek bize ulaşır. ama cilde, saça zararlı olan markalar olduğu gibi olmayan markalarda var. lr ürünleri ise cilde zararı olmayan içerikteler. benim size dostane tavsiyem kesinlikle başınıza gelen olayı lr ın almanya merkezini arayarak anlatmanız ve lideriniz olan kişiyi şikayet etmeniz. sizi bu şekilde yanlış yönlendirmesi, ticari kaygıyla size para gözüyle bakıp ürün aldırmasını kesinlikle onaylamıyorum. buradan bu şekilde yazmanız maalesef size bir sonuç kazandırmayacaktır. iyi günler dilerim.
Galıba sizde uyesınız ben okadar param gitti niye yazmıyayym benim gibi kimse kanmasın en azında hayır lı bir is yapıyorum kımseyı kandırmıyorum bakın sampuan demıssınız yukledım sıkayet eden boyle binlerce insan var umarım çıkmıştır IMG_3514.PNG

Dilem hanım. Bence bu olumsuz yorumlar sizin gibi yanlış Kişiler tarafından yanlış ürünler verilmiş kişiler tarafından yazılmış. Olumsuz yorumların belki de 10 katı olumlu yorum olduğunu biliyorum. Ve ayrıca kendim kullanıyorum arkadaşlarım kullanıyor. Ve şimdiye kadar olumsuz yorum almadım. Her ürün herkeste %100 etki etmez zaten. Bunu biz birisine ürün önerirken söylüyoruz. Söylenmesi de gerekir. Ayrıca doktorların bile önerdiği bir markadan bahsediyoruz ki doktorların yazdığı her ilacın bile işe yaramadığı fayda sağlamadığı durumlar olabiliyor. ben sadece sizin ve birkaç kişinin yaşadığı olumsuz durumdan genelleme yapmamanız gerektiğini düşünüyorum. Emin olun fayda etmeyen durumlar o çok pahalı dünyaca ünlü markalarda bile olabiliyor kendimden biliyorum. LR kaliteli bir markadır. Bunu LR ın iş ortağı olduğum için değil, ben kendim bizzat kullanarak deneyimlediğim için gayet rahatlıkla söylüyorum.

bahsettiğiniz marka SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı, Bruce Willis ve Karolina Kurkova'nın reklam yüzü değil ORTAĞI olduğu bir firma. Genelleme yapmak yanlış. Dr un verdiği ilaçlarda bile birine iyi gelen bir başkasına gelmeyebiliyor. Yanlış kullanım, yanlış ürün olabiliyor. %100 herkeste aynı etkiyi gösteren dünya üzerinde bir marka da yok ürün de. Dediğim gibi Almanya da yaşıyorsanız genel merkezi arayın, Türkiye de yaşıyorsanız İstanbul genel merkezi arayın. buradan yazmanın bir sonucu olmayacaktır.

Dilem hanım. Bence bu olumsuz yorumlar sizin gibi yanlış Kişiler tarafından yanlış ürünler verilmiş kişiler tarafından yazılmış. Olumsuz yorumların belki de 10 katı olumlu yorum olduğunu biliyorum. Ve ayrıca kendim kullanıyorum arkadaşlarım kullanıyor. Ve şimdiye kadar olumsuz yorum almadım. Her ürün herkeste %100 etki etmez zaten. Bunu biz birisine ürün önerirken söylüyoruz. Söylenmesi de gerekir. Ayrıca doktorların bile önerdiği bir markadan bahsediyoruz ki doktorların yazdığı her ilacın bile işe yaramadığı fayda sağlamadığı durumlar olabiliyor. ben sadece sizin ve birkaç kişinin yaşadığı olumsuz durumdan genelleme yapmamanız gerektiğini düşünüyorum. Emin olun fayda etmeyen durumlar o çok pahalı dünyaca ünlü markalarda bile olabiliyor kendimden biliyorum. LR kaliteli bir markadır. Bunu LR ın iş ortağı olduğum için değil, ben kendim bizzat kullanarak deneyimlediğim için gayet rahatlıkla söylüyorum.
Olumlu urunler yazanlar zaten uyeleri onlarda uye buldukca para kazanmak icin ovuyolar saglik bakanliginda onaylanmasi cok iyi oldunu gostermez gerci bir cok urun binlerce urun saglik bakanligindan onaylidir bu demek degilde cok iyi ben kac kisi le gosrustuysem o sekil uyguladim ve saglik sorunum yok peki tanidiklarimda neden ise yaramadi acaba onlardami yanlis kullandi o zaman egitim Alan kisiler uye olabilsin lider olsun bana verılen urunler herkese aldırmaya çalıştıkları urunler vucud sıkılaştırma oda fiyasko bir gun bile atlatmadan 8 ay kullandım hep faydası olur zamanla diye ama zaman kaybı neyse size yaramıs ne mutlu sıkayet yerınde binlerce kişi yazmıs zaten nasıl bir urun oldunu uyeler para için isleri yok övüyorlar cok umutlanıp alıyor ınsanlar ama pismanlık otesı

bahsettiğiniz marka SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı, Bruce Willis ve Karolina Kurkova'nın reklam yüzü değil ORTAĞI olduğu bir firma. Genelleme yapmak yanlış. Dr un verdiği ilaçlarda bile birine iyi gelen bir başkasına gelmeyebiliyor. Yanlış kullanım, yanlış ürün olabiliyor. %100 herkeste aynı etkiyi gösteren dünya üzerinde bir marka da yok ürün de. Dediğim gibi Almanya da yaşıyorsanız genel merkezi arayın, Türkiye de yaşıyorsanız İstanbul genel merkezi arayın. buradan yazmanın bir sonucu olmayacaktır.
Herkeste aynı seyı soylıyor binlerce urun sağlık bakanlıgında onaylı bruce willis ve karolina kurkova reklam yuzu her urunde kaç unluyu reklam yuzu icin kullanıyolar her unlunun olduğu urunu alırsak ac kalırız ben genel merkezle ihtibata gectim baska ürün aldırmaya calısıyolar alırmıyım asla zaten kaç kisi tanıdıysam sakın alma dediler 4 kullanan akrabam bunlar bin pşsmanlar neden sormadın dediler bende bilmiyordum kullandınız dedim peki onlardamı sağlık sorunları var iste hep bir gerekçe buldular her şekil kullandım ise yaramıyor hele güneş gözlüğü kremı sadece yapıs yapış bir şey makyaj ustune yapmak imkansız cildim yaglı olmadıgı halde emmıyor bile asla almam istegı kadar doğal deyip satmaya calısınlar benım Allah'a şükür durumum ıyı ama almaktan zorlanan binlerce kişi var kendimi kazıklanmıs hissettim o kadar almadan önce övüyorlardı kesin mis gibi konusuyolar ki kaç liderle görüştüysem baya araştırmış tım sozde her seferinde birilerile gorustum ovdulerde her seferinde ama sonra yok sunuda al YOk bunuda al anlamadım ben aldıkça onların puanı yukselıyormus bende lıder olabılırdim cevrem cok ise yarasaydı zaten olurdum ama kimsenin hakki bana gecsin istemiyorum kandırmak benım isim degil

Çok haklısınız serzeniştlerinizde. Maalesef para kazanma hırsıyla üyelerini doldurup, eğitmeden satış yapmaları yönünde zorlayan liderler mevcut. Hiçbir marka hiç kimseyi tam anlamıyla bilgilendirmeden hadi sat diye piyasaya salmamalı. %40 kar marjı, prim vs. kazanma imkanı cazip gelip saçma sapan sonuçlar ortaya çıkıyor. Geçmiş olsun diyorum, sizi epey sinirlendirmişler. Bir sosyolog olarak kanım şu, bu kadar ısrarcı olmaları kendilerine de firmaya da zarar verecektir. Olmuyorsa olmuyordur, ben de ürünleri kullanıyorum, çok şükür sanırım bilenine denk geldim, çok memnunum, herkese her şey iyi gelecek diye de bir kural da yok ayrıca. Oysa gerçekten avon, oriflame vs. ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli ürün gamına sahipler. Yazık, ne diyeyim gerçekten kötü bir deneyim olmuş sizin için.

Kızlar benim yanak bölgemde sivilceden kalma izler var çok yoğun değil ama yine belli oluyor.İnternet ortamında övgüleri duydum hatta yazan kişiler eski yeni hallerini de paylaşmış.Microsilver set falan varmış.Fiyatı 80 tl ye geliyor.Almak istiyorum ama fazla geliyor ya işe yaramaz ise diyorum.Kullanıp memmun kalan var mı?Veya numune bulabileceğim bir yer?
Merhaba eğer gerçekten kaliteli ve bitkisel bir ürün hatta numune Vs de istersen özelden yazabilirsin. Cilt ile ilgili ciddi problemlere iyi gelen ürünler var Çnkü.iyi akşamlar

Ben xbox seti kullandim cok afedersiniz asagida 5_6 aydir suren kasinti vardi iki farkli doktora gittim antibiyotik fitil krem vs verdiler ama gecmedi,bu set simdilik ise yariyor daha yeni basladim bakalim kokten cozecek mi sorunu

Ben xbox seti kullandim cok afedersiniz asagida 5_6 aydir suren kasinti vardi iki farkli doktora gittim antibiyotik fitil krem vs verdiler ama gecmedi,bu set simdilik ise yariyor daha yeni basladim bakalim kokten cozecek mi sorunu
Aslında o bölgeye hiçbişey önermiyoruz biz. Kaşıntınızı geçirmiş olabilir sprey. Ama tedavi eder mi onu bilmiyorum. Siz yine de dikkatli kullanın. İnşallah faydasını görürsünüz.

Merhaba Gamze hanım ☺ Sivilce scar izleri için acaba LR'ın hangi ürününü kullanmalıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum☺

X