Labioplasti için doktor tavsiyesi

Randevudan sonra bizi de haberdar eder misin ona göre bende randevu alıp gideceğim
Yani sıra ne zaman geliyormuş vs hakkında
Geçen hafta Ayşe Betül hocayla görüşmeye gittim ama kendisi yoktu asistan doktor vardı.Artık orda da ücretli yapıyolarmış fiyatı da 50 bin dedi.

Geçen hafta Ayşe Betül hocayla görüşmeye gittim ama kendisi yoktu asistan doktor vardı.Artık orda da ücretli yapıyolarmış fiyatı da 50 bin dedi.
O yüzden bende Ali Doğukan anğın randevu aldım haziranda olucam inşallah.Fiyatları hastaneye göre değişiyormuş 45 binle 80 bin arası. Ben uygun olan hastaneyi seçtim sonuçta doktor aynı doktor

Ben dün oldum bu operasyonu. Burda hep yazılar okudum yıllardır hep heves ettim olanlara. Ergenlikten beri sıkıntım vardı iç dudaklar ve klitoris çevresi çok sarkıktı. Ilişki sırasında hep utanırdım. Lazere gidemezdim. Sürekli mantar olurdum. Ne kadar temizliğine dikkat etsem de koku olurdu sürekli nemli olduğu için.
Kime oldunuz gecmıs olsun doktorunuzu ilinizi benimle özelden paylasırsanız sevınırım ben de evlenecegım cok utanıyorum ozguvenım alt ust sadece ben labio olmak istiyorum hudo degıl ama nerede olablırm en acıl ve memnunsanız

Merhaba bende doktor araştırıyorum Özgür Kartal çok içime sindi ama çook pahalı 😞 Ali Doğukan hocayı da takip ediyorum ama muayene gidemedim.Sizde dikiş izleri kaldı mı ve görüntüden memnun kaldınız mı
Sakın yapma ben bin pişmanım şimdi hem dudak küçültme hemde yapısal olarak geniş bı vajina sahiptim malesefki bazı kadınlar çocuk vs dogurmadan zamanla değil doğuştan böyle çevresel kızların vurguladıklari benim tam tersi dururmumdi bı benim saniyordum zamanla deforme olsa tamam dersin.Doktra gidiyorsun kactane dogurdun vs yok yok dogurmadim aldırmadım iyice tam olucam bişi oluyor 4 ay sonraya 4 2 ay 6 ay vs öyle aksiliklerki olamadikca depresyona girdim diğer doktorlar 4 bine amelyat ediyorlardı aralarında list

Süleyman eserdağ bana göre en iyiyaiydi bide özgür ameliyattan 2 ay sonra evet fak vardı gibiydi en azından ki ameliyatın verdiği şişliiğleşöe süreci hissizlikler gecince 2 cm bçfarktı oda kalmadı zaten üstelik alta doğru dikiş fazllıgo bırakıp uc kısmını dikmemişti zmanla iğleşşcek ksynıycak iz belli olmuycak dediği iz bıcak yarası gibi dısa doğru ve sonunda dikmediği fazlalık deri dün itibariyle acıldu bayada kanadı trkra kesilip fazlalık eti almaları da lazım dudak küçültmeyi söylemiyorum bile buruş burus kalmıycak diğer doktorlarını öyşe yapıyor dedi ilk şişliğinde yoktu tanı sonrası malum eski büyüklüğü daha iyiydi

X