Kürtaj sonrası ne zaman adet oldunuz yada olmadan gebe kaldınız mı ?

Benim 2 gün gecikmeli geldi adetim ama kanamam ve uzunluğu normal dönemlerimdeki gibiydi 10 gün sürdü ve evet biraz daha sancılıydı normal reglime göre. Kürtaj insanı hem bedenen hem ruhen çok yoruyor sizi çok iyi anlıyorum hep bi huzursuzluk kaldı bendede hiç bişey yolunda gitmicekmiş gibi yapışıklık için rahin filmi isteyebilirsiniz doktorunuzdan şikayetlerinizi anlatın zaten gerekli görürse yapıcaktır
Evet sordum gerek yok demişti Şu an için her şey normal gözüküyor dedi anca bu ay adetimden sonra kesin belli olur Yine aynı şekilde devam ederse Rahim filmi çektiririm

Çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 daha önce de konuşmuştuk sizinle belki hatırlarsınız . Ben de 12. Haftada kürtaj oldum . 1 Mart kürtaj 9 Nisan ilk adet . Tam 40. Gün ilk adetimi oldum çok yoğun şiddetli geçti .

Sonra ovülasyon testine başladım 23 Nisan yumurtlama günümdü . Biz doktorun da izniyle denedik . Şükürler olsun oldu şuan daha çok yeni inşallah sağlıkla ilerler . 🙏🏻🧿
Doktora 3 kez muayene olmuştum ilk muayenede 3 ay bekleyin demişti üçüncü muayenede her şey yolunda ilk adetten sonra deneyin dedi biz de istiyorduk zaten Rabbim nasip etti .
İnşallah en yakın zamanda yüzün güler arkadaşım 🙏🏻❤️‍🩹❤️‍🩹
Canım hatirliyorum tabiki çok sevindim senin adına inşallah kucağına almayı nasip eder rabbim benim içinde dua et tez vakitte tekrardab bu duyguyu tadayim

Kızlar nisan 15 de kürtaj oldum bebeğimi kaybettim doktorada hiç sormadim normalde 25 günde bir adet olan biriyim ben ne zaman adet olurum ? Aslına bakarsaniz şüpheleniyorum biraz 1 haftadır ara ara tiksinme mide bulanmasi var ve bugün beyazımsı akışkan yoğun uzuyan bir akıntım var goguslerimde şişti hafif sızlıyor ya adet olucam yada biseyler olmuş olabilir mi ?
Merak ettım ogrendınız mı benimde kürtaj olalı 46gün oldu adette olmuştum geçen ay bu ay olmam lazım 2gün önceki degerım 32.44cıktı bugün 31 cıvarı çıktı düşüş sağlanmadan hamıle kalınıyor mu bende çok merak ediyorum

Merak ettım ogrendınız mı benimde kürtaj olalı 46gün oldu adette olmuştum geçen ay bu ay olmam lazım 2gün önceki degerım 32.44cıktı bugün 31 cıvarı çıktı düşüş sağlanmadan hamıle kalınıyor mu bende çok merak ediyorum
Bazı kısılerde yavaş düşüyor olabılır kürtajdan 27 gun sonra adet oldum dün bıttı sımdı yumurtlama takıbı yapacağım

Ben kürtaj olduktan sonra olduğum ay adet oldum suan 2adet bekliyorum başka hastanede değer düşmeden hamıle kalınmaz dedi ama bazı yorumlarda araştırma sayfalarında adet olmadan hamıle kalan da var çok kafa karıştıcı rabbım ınsallah tez zamanda sana da nasıp eder

Ben kürtaj olduktan sonra olduğum ay adet oldum suan 2adet bekliyorum başka hastanede değer düşmeden hamıle kalınmaz dedi ama bazı yorumlarda araştırma sayfalarında adet olmadan hamıle kalan da var çok kafa karıştıcı rabbım ınsallah tez zamanda sana da nasıp eder
2 adet ıse gebe kalmış olabılırsın bence takıp et sağlık ocağında 2 günde bır kan ver bakalım yükselme oluyor mu

Kürtaj degerı görünüyor dedı baktdım ıkı gün üst üstte arayla 32.45den 31lere düştü yavaş düşer dedi ama o süreçte gebelik istesem olur mu

Kürtaj degerı görünüyor dedı baktdım ıkı gün üst üstte arayla 32.45den 31lere düştü yavaş düşer dedi ama o süreçte gebelik istesem olur mu
Kımısı adet görmeden gebe kalıyor bılmıyorum kı hıc vücutta hamılelık hormonu varken adet olunuyormuş demekkı baksana

Evet bu çok degısık durum nasıl oluyor cozemedım ama bende suan takıpteyım bakalım artık bırak
Kımısı adet görmeden gebe kalıyor bılmıyorum kı hıc vücutta hamılelık hormonu varken adet olunuyormuş demekkı baksana
evet olan var ben doktora gittiğimde lekelenmeler vardı utrosyonla baktığında az bir şey pıhtı kaldığını söyledi tabi bunu diyeli 20 günü geçti ama ben o süreçte çocuğum olsun diye yine çaba verdim çünkü rahim toparlandı dedi bana ben sordum ona göre zaten tekrardan düşündüm ama suan degerım 12düşmüş beta sıfırlanmadan sanırım olmıcak elımden geleni yaptım adet takvıme göre de ılerdık ama Belki en son tutan olduysa diyerek bir hafta daha bekleyeceğim normal şartta da şu an adetime bir gün kalmış olarak görünüyor işin tuhaf tarafı da ben kürtaj olalı en üç gün oldu hala testim silik çıkıyor psikolojim altüst oldu

Evet bu çok degısık durum nasıl oluyor cozemedım ama bende suan takıpteyım bakalım artık bırak

evet olan var ben doktora gittiğimde lekelenmeler vardı utrosyonla baktığında az bir şey pıhtı kaldığını söyledi tabi bunu diyeli 20 günü geçti ama ben o süreçte çocuğum olsun diye yine çaba verdim çünkü rahim toparlandı dedi bana ben sordum ona göre zaten tekrardan düşündüm ama suan degerım 12düşmüş beta sıfırlanmadan sanırım olmıcak elımden geleni yaptım adet takvıme göre de ılerdık ama Belki en son tutan olduysa diyerek bir hafta daha bekleyeceğim normal şartta da şu an adetime bir gün kalmış olarak görünüyor işin tuhaf tarafı da ben kürtaj olalı en üç gün oldu hala testim silik çıkıyor psikolojim altüst oldu
Ben adet olana kadar sadece 1 kere kanda test verdim ondan sonra bakmadım sıfırlanmış mı diye kendımı bu anlamda strese sokmak ıstemedım zaten 1 ay boyunca kanamalı bot gebelık gecırdıgım ıcın yoğun stres altında kalmıştım o yüzden darlama kendını akışına bırak biraz adet olduktan sonra yumurtlama gunlerını degerlendırırsın

X