Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bu ay kütle olarak hafif ama benim için çok büyük bir birikim yaptım🤣🤣🤣
0.40 grm banka altını aldım.

Kredi kartım 19 bin gelmiş 9 u ödedim 10 duruyor.

Haftaya paramı alınca öderim diyorum ve de yurt dışı kurban butcesi ayarladım sağolun sizin ki gibi öğretmenim.insallah gercektne ulastirabilirler Gazze'ye..

İş yerinde birisi diyet adı altında herşeyi yer yer ama yok tok tutuyro diye kokulu iğrenç haşlanmış yumurtayı gununnortasinda 11 gibi lop soyar yutar.kadin iğrenç ikikez uyardım iğreniyorum toplu mekan bahçede yeseniz koku yapıyor vs vs yok yaa Allah'a havale ediyorum.bakin ilkkez yazarak da kalbi duygularimla da Allah'a havale ettim bakalım.ne olacak🤣🤣🤣

Kokusunu çekmek zorunda mıyız ya.
Benim. Ocugun beslenmesine bile öğretmen yazmıştı yumurta konulmayacagini bu ne saçmalık .. sizlere göre normal mi bu durum?

Allah mekanını cennet eylesin.benum genç genç amcam da bu yıl vefat etti 55 lerinde kalp krizinden hoş ailede kalp var ama yinede takipliydi ilacı stendi vs vardı zor anı ölümler
Başın sağ olsun Allah sonsuz rahmet ve merhamet eylesin Mekanı cennet olsun

İş yerinde birisi diyet adı altında herşeyi yer yer ama yok tok tutuyro diye kokulu iğrenç haşlanmış yumurtayı gununnortasinda 11 gibi lop soyar yutar.kadin iğrenç ikikez uyardım iğreniyorum toplu mekan bahçede yeseniz koku yapıyor vs vs yok yaa Allah'a havale ediyorum.bakin ilkkez yazarak da kalbi duygularimla da Allah'a havale ettim bakalım.ne olacak🤣🤣🤣

Benim. Ocugun beslenmesine bile öğretmen yazmıştı yumurta konulmayacagini bu ne saçmalık .. sizlere göre normal mi bu durum?
Ama uyarmışsın kokusundan rahatsız oluyormuşsunuz daha ne olsun

Tabiki normal değil bu durumda

Bu ay kütle olarak hafif ama benim için çok büyük bir birikim yaptım🤣🤣🤣
0.40 grm banka altını aldım.

Kredi kartım 19 bin gelmiş 9 u ödedim 10 duruyor.

Haftaya paramı alınca öderim diyorum ve de yurt dışı kurban butcesi ayarladım sağolun sizin ki gibi öğretmenim.insallah gercektne ulastirabilirler Gazze'ye..
Altının bereketli olsun
Kurbanını Allah kabul etsin
Borçlarından bir an önce kurtulmanı diliyorum

Tabiki normal değil gerekli yerlere şikayet et midem bulandı
Ay ne hatırladım milli eğitimde çalışırken bi kadında yemeğini evden getiriyordu. Bir gün odada fena bi koku varmis odayı bosaltmislar cami acmislar koku çıkmamış. Meger kadın turp rendelenmiş gelmis🤣🤣. Hiçte sevmezdim değişik biriydi

Ayyy oğlan kankasiyla plan yapmış ödül yemegi için pizzaciya gitmek istediler. Sınıfta sadece ikisi kazanmış. Anneside yakin arkadaşım olur avmye gittik artık pizza yedik sonra oyun alanına gittiler biraz gezdik geldik. çok yorulmuşum bi kahve içtim uyuyamadım bu seferde. şerboyu izleyim dedim bu saat oldu yarın benim yoğun günüm uyumalıyım hemen iyi geceler

Günaydın kızlar güzel bir hafta sonu olması dileğiyle...😊

Ayyy oğlan kankasiyla plan yapmış ödül yemegi için pizzaciya gitmek istediler. Sınıfta sadece ikisi kazanmış. Anneside yakin arkadaşım olur avmye gittik artık pizza yedik sonra oyun alanına gittiler biraz gezdik geldik. çok yorulmuşum bi kahve içtim uyuyamadım bu seferde. şerboyu izleyim dedim bu saat oldu yarın benim yoğun günüm uyumalıyım hemen iyi geceler
Ne iyi yapmışsınız. Arkadaşının oğlu için de hayırlı olsun...😊

X