Genel Cerrahi Kolonoskopi olucam korkuyorum..(

Damla_sidore

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
30
7
29
2 hafta sonra kolonoskopi olucam makatımdan kan geliyordu aylardır hafif ağrılar vardı karnıomda ve midemde doktor da kolonoskopi dedi makat muayenesinde bişey görmeyince. Ve Kolonoskopi diyeti nasıl olacak ve kolonoskopi esnasında bişey hisseder miyim kolonoskopi olan veya bir yakını olan bu konuda bilgisi olan yazabilirse sevinirim devlet Hastanesi'nde olacağım özel de değil cevaplar için şimdiden teşekkürler ☺️

merhaba, bende gelecek hafta olacağım. ben de aynı korkuları yaşıyorum. deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? özellikle iki korkum var. birincisi ayıp olacak kusura bakmayın ama makat bölgesinden lavman uygulanması nasıl birşey, acı veriyormu. kusura bakmayın sordugum için, ama aynı yollardan geçmişsinizdir diye yazmak istedim. birde kolonoskopi öncesi makat bölgesindeki kıllar için bir temizllik yapıtınızmı ?

2 hafta sonra kolonoskopi olucam makatımdan kan geliyordu aylardır hafif ağrılar vardı karnıomda ve midemde doktor da kolonoskopi dedi makat muayenesinde bişey görmeyince. Ve Kolonoskopi diyeti nasıl olacak ve kolonoskopi esnasında bişey hisseder miyim kolonoskopi olan veya bir yakını olan bu konuda bilgisi olan yazabilirse sevinirim devlet Hastanesi'nde olacağım özel de değil cevaplar için şimdiden teşekkürler ☺️
3 Ağustos ta ben olucam.Anestezisiz dedi bende korkuyorum.Makat çatlağı olabilir dedi.

Merhaba. Sonuç ne çıktı? Her şey yolunda mı?

X