Kızlar hoşlandığım kişinin sevgilisi mi var sizce fikir verebilir misiniz?

eşimle hiç bir yerden birbirimizi takip etmiyoruz

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

profilinde de bekar yazar ikimizin de

güleryüzlüdür sohbet eder

ortak arakadaşımızla bile gezerken planlarını öyle anlatır

daha ne diyeyim evli bile olabilir :)

yüzük de takmıyor olabilir
Hayatimda duydugum en tuhaf ilişki biçimi. Ne demek bekar gibi anlatmak. Tuhaf.

Sevgilisi olan biriyle ilgilenmeye devam edecek bir insan değilim zaten. İlgisi var mı yok mu test etmeye çalıştım, yoksa yoluma bakarım :)
ilgisi olsaydı zaten belli ederdi erkek hoşlandığı kadına evliyse bile belli etmekten çekinmez merak etmeyin :)

1. isim Birbirinin aynı olan veya birbirine çok benzeyen iki şeyden her biri:
"Çorabın öbür eşini yerden almak için sol ayağını uzatıyordun." - Ömer Seyfettin
2.
isim Karı kocadan her biri; evdeş, hayat arkadaşı, ehil:
"Kadın diye eşini bellemiş, dürüst, aile babası bir adamdır." - Zeyyat Selimoğlu
3.
isim Birlikte yaşayan dişi ve erkek hayvandan her biri:
Güvercin eşini arıyor.
4. isim Ortak bir faaliyette bulunanlardan her biri; partner:
"Vals bittiği zaman partnerin kollarında bir saniyeden fazla durmak nasıl bir suç olursa..." - Reşat Nuri Güntekin
5.
isim İkişer kişilik gruplarla oynanan oyunlarda, ortak oynayan iki kişiden her birinin öbürüne göre durumu; partner:
Briçte kuvvetli bir eş seçti.
Bence bu konuda insanların üzerine çok gitmeye gerek yok, kocam dememiş üye tdk ya göre bile değerlendirsek . Kişiler kendilerini ve durumlarını hissettikleri gibi tanımlayabilirler. Kendini kadın gibi hisseden erkek bedeninde bir kişiye ısrarla hayır sen erkeksin deme durumu olamaz mesela, iki kişi kendini eş olarak tanımlıyorsa ve hissediyorsa da değilsin demenin de manası yok bence. üstelik kelime anlamı olarakta bir tezatlık yok aslında. kaldı ki saklayıp nikahımız var da diyebilirdi, gönülden eş hissettiği için o kelimeyi seçmiş.

asla foto vb paylaşmayız
telefonda hayatım der
Benimki at nalı gibi yüzük takıyor değildir 😂😂😂şaka bir tarafa bu kadar ilgilenmeniz den anlamıştır birşey olsa olurdu ....Birde erkekler kendi dilinde kendi ayağıyla geldi gibi konuşmalar yapıyor girişken olmak iyi ama kafaya çok takmak ve çok girişken olmak bu ilişkilerde iyi değil....olağan akışta yağ gibi kayarsa iyi ilişkiler yoksa genelde olmuyor sonu yani ben böyle sen önüne gelene asilirsin benden öncede hep böyle erkek peşinde koşar miydin kavgası çok dinledim birazda eril ve dişil enerjiyi çok birbirine karıştırmamak gerekli .....erkek uğraşsın kafasindayim onlar değeri buna göre belirliyor bu ilkel içgüdü asla değişmeyecek

Benimki at nalı gibi yüzük takıyor değildir 😂😂😂şaka bir tarafa bu kadar ilgilenmeniz den anlamıştır birşey olsa olurdu ....Birde erkekler kendi dilinde kendi ayağıyla geldi gibi konuşmalar yapıyor girişken olmak iyi ama kafaya çok takmak ve çok girişken olmak bu ilişkilerde iyi değil....olağan akışta yağ gibi kayarsa iyi ilişkiler yoksa genelde olmuyor sonu yani ben böyle sen önüne gelene asilirsin benden öncede hep böyle erkek peşinde koşar miydin kavgası çok dinledim birazda eril ve dişil enerjiyi çok birbirine karıştırmamak gerekli .....erkek uğraşsın kafasindayim onlar değeri buna göre belirliyor bu ilkel içgüdü asla değişmeyecek
Girişken olan arkadaşlarıma da sordum 😂😂😂 cık olmasın dediler genede siz bilirsiniz tabiki

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

Amaç?

X