Kaşıntı

birpapatyaannesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
4
0
24
1 buçuk 2 ay öncesi kadar yüzümde sivilceler çıkmıştı sivilcelerle birlikte yanma ve kaşıntı oldu yüzümde sonrasın da sırtımda başladı batma yanma kaşıntı bacaklarıma kollarıma falan yayıldı sadece geceleri oluyodu .Acile gittim doktor sadece kaşınıyor dememle uyuz olmuşsun dedi. Ziver adında ilaç kullandım 10 gün arayla ilk içtiğim de 6 tane içmiştim bir kaç gün sonra kasintim geçmişti tabi her yeri yatak yorgan nevresimleri beyaz sirkeyle yıkadım 3 4 gün kasintim gece olsun gündüz olsun kaşıntım geçti, 10 gün sonra tekrar 6 tane içtiğim de bu sefer kaşıntılarım tekrar geri geldi tekrar başladığında elimde bacaklarım da uyuşma elektriklenme yanma oluyo kaşıntıya dönüyor uyuz olduğumu düşünmüyorum çünkü evde 5 kişiyiz ve benden başka kimseye geçmedi. Kafam yüzüm kulak arkalarim falan fena kaşınıyor sanki yüzüme örümcek ağı değiyor gibi oluyor sanki vücudum da biseyler geziyor bi de ek olarak misafirliğe falan gittiğim oldu babamlara da ama kimseye bulaşmadı. Bazı geceler kaşıntı çok olurken bazı geceler hiç olmuyor. Bi de bugün baya temizlik yaptım hiç kasinmdi şimdi işim bitti oturdum yine kaşıntı azar azar başladı. Psikolojim bozuldu çıldırıcam😔

X