Genel Cerrahi Kantaron yağı basur ve makat çatlağında nasıl kullanılır?

clarkie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2021
107
22
26
Merhaba arkadaslar. Basur ve makat catlagim var. Tuvalette kan ve sonrasinda sızı seklinde agrim oluyor. Kronik halde meme de var ufak sisiyor bazen. Kantaron yagini nasil kullanabilirim o bolgeye? Yardım edin psikolojim cok kotu durumda 😔

Kantaron yagininin bir faydasını görmedim. Doktora gittim fito krem ve lacofen denilen kremi verdi. 1 ay sonra kontrol var. Kronik olmuş benimki. Bu kremler hakkında bilgisi olan faydasını gören birileri varsa yorum yaparsa sevinirim

hakkki zeytin yagini 10 gun bir kucuk bez parcasina dokup makata yani catlaga gelicek srkilde koyun ve 10 gun sabahlari dereotu yenilicek.sifslar dilerim.ama hic cikatmayin her wc sonrasi yenileyin

Hindistan cevizi yağı yada çörek otu yağını temiz tuvalet kağıdına sürüp kullanabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı yada çörek otu yağını temiz tuvalet kağıdına sürüp kullanabilirsiniz.
Tesekkur ederim. İyilesme belirtileri hakkinda bilginiz var mi? Lavaboda kanama kesildi agrimdan cok hissediyorum iyilesiyor mudur sizce? Kronik olunca agri kanama olmaz diye okudum birkac yerde belirtilerin azalmasi kotuye isaret olabilir mi?

X