İç dudaklarda pütürlü yapı

meltem-345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
36
7
28
merhaba arkadaşlar bugün vajinanın iç dudak kısmında içe doğru pütürlü bir yapı olduğunu farkkettim herhangi yanma kaşıntı yok acaba tahriş mi oldu siğil olmasından korkuyorum sağ ve sol dudaklarda kabarcık kabarcık olmuş vajinanın kendi yapısı mı öyle acab

rengi nasıl? kendi yapısı da olabilir pütürlü pütürlü yerler var aslında
sivilce gibi mi?
Kendi ten rengimde sivilce gibi değil.Kızarıklıktan dolayı korktum bu aralar çok fazla ped wc kapıdı kullanmak zorunda kaldım sadece pütürlü bir yapı var önceden de varmıydı bilmiyorum

merhaba arkadaşlar bugün vajinanın iç dudak kısmında içe doğru pütürlü bir yapı olduğunu farkkettim herhangi yanma kaşıntı yok acaba tahriş mi oldu siğil olmasından korkuyorum sağ ve sol dudaklarda kabarcık kabarcık olmuş vajinanın kendi yapısı mı öyle acab

Bu konuya bir bakın lütfen, vulvar vestibullar lezyonu gibi geldi bana anlatımınız, fazla keratin birikiminden de olur.

Bu konuya bir bakın lütfen, vulvar vestibullar lezyonu gibi geldi bana anlatımınız, fazla keratin birikiminden de olur.
Ayy evet tam olarak bu şekilde

Teşekür ederim anladığım kadarıyla sorun yapmayan bir şeymiş ben birde gebeyim ondan da oluşmuş olabilir
Rica ederim, sizin adınıza çok sevindim içiniz rahatladıysa ne âlâ, rahatlamadıysa da iyi bir hekime muayene olabilirsiniz, arkadaşlar da olduğu gibi aman siğille karıştırılmasın da🙏🥰

X