Hamilelik testi yalancı pozitif mi?

ladin19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
158
116
31
Arkadaşlar yalancı pozitif mi gerçek mi değil mi anlamadım bi bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG_5388.jpeg
    IMG_5388.jpeg
    219,1 KB · Görüntüleme: 56
Bu testte çok Evap line oluyor diyorlar da o yüzden sordum. Daha önce clearblue yapmış mıydınız?
Hayır bu testler yurtdışında oluyor ben Türkiyeden yazıyorum ama uzun yıllar araştırdım ve buradan bu testte daha önce çok fazla gördüm yalancı pozitif böyle bişey değil bence hamilesin
İçin rahat etmediyse bi test daha yapabilirsin

IMG_2557.jpeg
Ben de dün onuncu dakikada belirginleşmeye başlayan böyle bi çizgiyle karşılaştım. Bu sabah yaptığım testte çok çok çok silik bi gölge şeklinde vardı. Zaman geçtikçe de bu hale gelmedi. Görseller benzediği için ileteyim istedim size. Gerçekten bu testlerde evap line baya sık sanırım. Yabancı bloglarda da hep şikayet okudum.

Eki Görüntüle 3428369 Ben de dün onuncu dakikada belirginleşmeye başlayan böyle bi çizgiyle karşılaştım. Bu sabah yaptığım testte çok çok çok silik bi gölge şeklinde vardı. Zaman geçtikçe de bu hale gelmedi. Görseller benzediği için ileteyim istedim size. Gerçekten bu testlerde evap line baya sık sanırım. Yabancı bloglarda da hep şikayet okudum.
Evet işin garibi her yerde clearblue satılıyor.

Bu testlerin dijital olanları var. En neti onlar. Onlardan alıp yapın.
Şimdi şöyle ben 18 Nisanda regl oldum 3 Mayısta tekrar oldum bi dengesizlik oldu vücudumda o yüzden beklenen regl tarihimi bilemiyorum. Bu test de böyle çıkınca emin olamadım jinekologdan randevu aldım. O tarihe kadar ara ara testler yapacağım. Dijital testte negatif çıktı bugün. Bi kaç gün sonra tekrar yapacağım testi bakalım.

X