Pulmonoloji - Göğüs Hastalıkları Göğüs ağrısı:(

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
487
469
Merhaba kızlar,
Nereye yazacağımı bilemedim bende kendime dert ettiğim için bu başlığa açmaya uygun buldum:KK45:
2 gündür göğüslerimde çok ağrı var yani büyüme çağında olur ya ağrılar o yönde.Dokunanca bile sızlıyo bide şiş şiş oldu sanki yada ben taktımo_O
Hastalanmamada daha 20 gün var nerdyse.Hamilelikte oluyormuş böyle ama o da imkansız şuan için:KK54:.
Bu arada 23 yaşındayım daha büyümüyordur heralde :KK45:
Kötü bişey yoktur dimi sizlerdede oluoyrmu :KK64:

oluyor evet uzun yıllardır olmamıştı .. son zamanlarda bazı adet dönemleri yaklaşırken ergen gibi acıyorlar..

Benimde bi adet öncesi 2-3 önce oda acırdı.Şimdi böyle niye oldu diye insan bi düşünüyo:KK34:

benim de bu ay adetten 15 gün önce ağrımaya başladı
önceki aylarda yoktu mesela
hormonal herhalde
hormonlar aydan aya değişiklik gösterebiliyor çünkü

Kilom 53 norml ama göğüslerim iri benim sütyensiz dolaşmam boynuma ağrı yapabiliyor:KK70:
O gün takmamaıştım acaba ondan mı ağrı yaptı ama bilidğin büyüme evresindeki ağrıo_O

Bende fibroadenom var bazen acayip ağrı yapıyor ama kötü huylu şeyler ağrılı olmaz genelde derler, korkacak bisey olduğunu sanmiyorum. Bi doktora gorunmende fayda var kendini bi muayene et eline gelen kitle filan var mi bak.

Iyi huylu kistler var benim gogsumde. Onlarin buyudugu donemler boyle agri yapiyorlardi. Birkac ay doktorumun verdigi merhemleri kullandim agridikca, sonra agri magri kalmadi ta ki hamile kalincaya kadar :)
o yuzden lutfen doktora gidin ve meme mamografisi ya da ultrasonu cektirin.
gecmis olsun..

Iyi huylu kistler var benim gogsumde. Onlarin buyudugu donemler boyle agri yapiyorlardi. Birkac ay doktorumun verdigi merhemleri kullandim agridikca, sonra agri magri kalmadi ta ki hamile kalincaya kadar :)
o yuzden lutfen doktora gidin ve meme mamografisi ya da ultrasonu cektirin.
gecmis olsun..
Teşekkür ederim.Sizede geçmiş olsun Hoppa

X