Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

evet L leyl76 arkadaşıma katılıyorum bende her öğününüzü yiyin akşam 7 den sonra bir şey yemeyin abur cubur yok tabi arada hepimiz kaçırıyoruz sonucunda 300 500 gr bile versek hele 1 2 kilo giderse onun motivasyonu ile gidiyor bir aydır benim bile :)
Ek olarak günlük en az 15 dakika egzersiz yapin. Daha fazla olsa daha güzel olur tabi. Haftada 1-2 gun dinlenebilirsiniz de egzersiz konusunda.

Merhaba, iyi öğlenler. :))
L leyl76 anaokulunu düşündüm eylül ayında 3 yaşında olmuş olacak kızım ama bizim muhitteki okul ilkokul ile birleşik. Adres değişikliği vs yapıp uğraşmak gerekiyor. Onun yerine cimnastik kursu buldum bakalım pazartesi günü inşallah gidip görüşeceğim, bi deneme dersi yapacağız.

Dün akşam da girip yazamadım. Bugünün menüsü dün ile aynı. Mercimek çorbası, barbunya yemeği, kinoalı havuçlu bulgur pilavı var. Yanına yoğurt ve salata ile deslekleyeceğim yine.
Bu güne türk kahvesi ile başladım. Saat 12 de tonbalıklı salata yedim. Açlık süresi 16 saat oldu.
13.30 civarı da yarım avuç kuruyemiş yiyip bir fincan daha türk kahvesi içtim.
35 dk spor yaptım sabahtan. Anca bir litre su içebildim.

Merhaba, iyi öğlenler. :))
L leyl76 anaokulunu düşündüm eylül ayında 3 yaşında olmuş olacak kızım ama bizim muhitteki okul ilkokul ile birleşik. Adres değişikliği vs yapıp uğraşmak gerekiyor. Onun yerine cimnastik kursu buldum bakalım pazartesi günü inşallah gidip görüşeceğim, bi deneme dersi yapacağız.

Dün akşam da girip yazamadım. Bugünün menüsü dün ile aynı. Mercimek çorbası, barbunya yemeği, kinoalı havuçlu bulgur pilavı var. Yanına yoğurt ve salata ile deslekleyeceğim yine.
Bu güne türk kahvesi ile başladım. Saat 12 de tonbalıklı salata yedim. Açlık süresi 16 saat oldu.
13.30 civarı da yarım avuç kuruyemiş yiyip bir fincan daha türk kahvesi içtim.
35 dk spor yaptım sabahtan. Anca bir litre su içebildim.
Sen İstanbul'da msiin mimesis mimesis benimde 3 yas çocuğum var

Evet ya aynı ilde olsak çocuklarımıza etkinlikler yaptirirdik bende İstanbul'dayim
Aslında çok güzel bir fikir. Aynı ildeki anne ve çocukların buluşması. İstanbul da belki öyle anne çocuk grupları vardır. Yakın muhitlerdeki anne ve çocuklar bu şekilde oyun buluşmaları düzenliyor olabilirler.

Merhaba. 🥰
Dün yazmış olduğum akşam yemeği menüsüne uyduğum için mutluyum. :)
Bugün de;
10.30 iki dilim peynir, yarım dilim ekmek ve bir tatlı kaşığı tahin-pekmez.
13.00 bir kase domates çorbası (içine tarhana ve şehriye de koydum az miktar), üç orta boy dilim kavun.
15.15 ton balıklı salata yedim. Üstüne de bir tane büyük boy muz ve bir tatlı kaşığı fıstık ezmesi.

40 dk spor yaptım sabah. Şimdiye kadar da anca bir litre su içebildim.

Bu akşam kayınvalidemlere gideceğiz. Yarın gece de döneceğiz. Yemek konusunda dikkat etmeye çalışacağım.
Tartı var mı bilmiyorum orada ama her ihtimale karşı bugün çıkan kilomu yazayım. 65.20 kg. Geçen haftaya göre 150 gr falan eksik çıktı. Çok moralim bozuldu neredeyse hiç kilo verememişim. Bir de dün 65.5 idim. Bugün 64.9 görmeyi bekliyordum açıkçası. Artış olmuş. Bu akşam da 2,5 saatlik araba yolculuğu yapacağız, yarın dönüşte de öyle olacak. Böyle durumlarda çok ödem oluyor ben de. Neredeyse 1-1, 5 kg farkediyor ve 4-5 günde anca normale dönüyorum. 😞 bu durum mutlaka haftaya pazar gününe de yansıyacaktır.

Valiz hazırlarken beni mutlu eden bir durumla karşılaştım. En son geçen yaz giydiğim bir şortum vardı. Bir ay önce denemiş popomdan zorla geçirmiş önünü kapatamamıştım. Bugün tekrar denedim önünü kapatabildim. 🤪 ama içinde rahat edemedim yine de sıktı.

Kızlarr bugün ne ben yazayım ne siz okuyun bu haftasonlari diyetlerimizin düşmanı 😄 pikniğe gittim mangal sonrası gitti valla abur cubur spor da yapamadım yarın sabah sonucu yazarım ama çok da çekiniyorum sonuçlara hani🙊😅🫡

X