çok tuhafınıza gidecek ama yardım edin

bana bu yaziyi bekar biri yazmis gibi geldi nedense yani su cumle yuzunden:cocuk olmasi icin erkegin icine bosalmasi gerekiyor!!!yani ilk defa yapicak gibi!!!

bana bu yaziyi bekar biri yazmis gibi geldi nedense yani su cumle yuzunden:cocuk olmasi icin erkegin icine bosalmasi gerekiyor!!!yani ilk defa yapicak gibi!!![/Q
yasakkelime26,11,2005te evlendim.kimliğimdede evli yazıyor istersen bir fotokopisini faks numarası verde fakslıyım.ama şu konuda haklısın hiç çocuğum yok dolayısıyla eşimde hiç içe boşalım gerçekleştirmedi.dolayısıyla ilk defa yapıcam.ilk defa olacağı için miğde bulantımında belki bu ilkle bir alakası vardır diye düşünüyorum.:bbo:

kızlar şimdi benim miyom ameliyatından sonra hamile kalmam gerekiyormuş.buda beni acayip korkutuyo bide şimdi çocuk olması için erkeğin içineboşalması gerekiyor ya benim bu düşünceden acayip miğdem bulanıyor.çokmu tuhafım niye böyle düşünüyorum anlayamıyorum kendimi.birde çocuk olucak diye ödüm kopuyor.sanki hayatım bitcek gibi geliyor.şimdi sizde kızcanız bana ama kızmayın.psikolojik bu durum.ailemde herkes istiyor bebek olsun diye.eşimle benim sakin düzenli bir hayatımız var ancak oda sanki istemiyor.gerçi olmama ihtimalide var ameliyattan sonra ama böyle bir engel olmasınıda hazmedemiyorum,bebek olursada ne yapacağımı bilmiyorum.siz bari anlayın benide bir fikir verin bana.:1no2:[/QUOT

çocuk olması için erkeğin içe boşalması gerekiyor cümlesi bana bi tuhaf geldi doğrusu gerçektende çok tuhaf geldi.çünkü ewli birisiniz ve çocuk olması gerekio demeniz kafi bencefisfisfis
arkadaşım sana katılıyorum.hem evlisin hemde miden bulanıyor valla anlayamadım.ha bebekte dünyanın en güzel şeyi herkes olsun isityor ama sen yok diyorrsun.allah yardımcın olsun ne diyeyim artık

bana bu yaziyi bekar biri yazmis gibi geldi nedense yani su cumle yuzunden:cocuk olmasi icin erkegin icine bosalmasi gerekiyor!!!yani ilk defa yapicak gibi!!![/Q
yasakkelime26,11,2005te evlendim.kimliğimdede evli yazıyor istersen bir fotokopisini faks numarası verde fakslıyım.ama şu konuda haklısın hiç çocuğum yok dolayısıyla eşimde hiç içe boşalım gerçekleştirmedi.dolayısıyla ilk defa yapıcam.ilk defa olacağı için miğde bulantımında belki bu ilkle bir alakası vardır diye düşünüyorum.:bbo:

3 senedir evlisin ve bunu ilk defa yasiyacaksin...cok tuhaf hem esinden gelen biseyden neden tiksindiginide anlayamadim..neyse umarim bu bir cesit rahatsizliktir ve gecer!!!fisfisfis

canım benim çevremde çok miyom ameliyatı olan oldu kimse hamile kalmak zorunda değildi bu yeni bir durummu ki birde içine boşalması mide bulandırıcı değil kesinlikle bunu nereden çkardın ki :)
canım eğer hazır değilsen hiç üsteleme olacaksa olur hazır olunca yada istemiyorsan hiç olmaz zorla olunca daha bozulmuştur psikolojin zamana bırak derim sevgiler...

miğde bulantısı nerden çıktı ben bir bilsem sizede izah edicem ama bilemiyorum işte.benim miyom arka duvarda olduğu içinmiş sıkıntı 2 doktorda vakit kaybetme dedi.şimdi ben zorunlu hissediyorum kendimi zaten yaşta 30 eşim 34 neyi bekliyorum onuda bilmiyorum ama olamama ihtimalinden dolayı belkide böyle düşünüyorum.hastalığı bilmiyorken aman diyordum hazır olunca yaparım.ancak hastalık girince işler değişti.şimdi ben hazır olasıya kadar ya olma ihtimalide ortadan kalkarsa diye korkuyorum.

Neden Hamile Olmak Istemiyorsun Ve Neden Miden Bulaniyor Anlamiyorum ?? Ben 21 Yaşindayim Ve Yeni Evliyim Ve Hemen Bebeğim Olsun Isterim Acaba Işinden Dolayi Mi Istemiyorsun?? Bi De Yanliş Anlama Da Eşinin Içine Boşalmasi Neden Senin Mideni Bulandiriyor???

canım her şeyi anlayabiliyorumda mide bulanma olayını anlayamadım.bebek olması için bunun gerekli olduğunu zaten biliyorsundur.ama bebeği istemediğin için kendine bahaneler arıyorsan onu bilemem.tek söyleyebileceğim anne ve baba olmak sorumluluk ister bunu yapabileceğinize inanıyorsanız aile olmak için ilk adımı atın canım.

sevgili öykü79 bugün itibariyle 11. günüm miyom ameliyatından sonra.benim miyomun çapı 10 küsür idi.ben görmedim ama ablam ve eşimin dediğine göre bir bebek başı kadar varmış.ha ağrı sızı yoktu ama 1 düşükten sonra alınması gerek dediler.neyse demem o ki:miyomun rahim alt duvarında olması riskli bir durum.ama şu halinle bebek sahibi olma ihtimalinde var.(ama istemiyosun)yalnız riskleri nasıl göze alacan.miyom alınırken rahminde alınma olasılığı var.biliyorsundur.kısır bir döngü .şimdi istemiyorsun.ameliyat olacaksın ya ameliyat kötü geçerse diye korkuyosun.sonra isterim belki diyosun.ay ne diyeceğimi şaşırdım vallahi.Allah gönlüne göre versin.ha bide şunu yazayım.bak 1 kızım var.şükürler olsun ama düşüğümden sonra şu ameliyat riski(rahmin alınma durumu)söylendiğinde çok ağladım.1 çocuğum var ama ya 2. olmazsa diye.ama çocuk istenilirse eve mutluluk getirir.istemek çok önemli.Allah bir hayırlı çıkar yol göstersin sana.fisfisfis

sevgili arkadaşım..
evlilikte yaşanan hiçbirşey mide bulandırıcı olmamalı..aksi halde eşinle mutluluğun çok uzun sürmez..ayrıca uyguladığınız yöntemden erkek bir süre sonra bıkacak..madem birde miyom gibi bir sorunun var,o halde bebeği istememek niye..belki hayatım boyunca istemeyeceğim demişsin tabi senin fikrin saygı duyarım ama bir düşünsene küçücük bir can ;senin ve eşinin canından sen hayat veriyorsun ona ,senin nefesinle kanınla hayat buluyor,en güzel anlarında yanında olacağın senin parçan ve seni menfaatsizce seven , ömür boyu sana anne diyecek bir yavrun olsun istemezmiydin..milyonlarca insan bunun için sıra bekliyor yıllarca,para biriktiriyor bir ümitle,yaşları 40 küsüre varıyor yine de vazgeçmiyorlar...evlerini şenlendirecek minicik elli o küçük yavru için..
herşey için çok geç olmadan,benim gibi hasret çekmeden bebeğine kavuşman dileğiyle

Neden Hamile Olmak Istemiyorsun Ve Neden Miden Bulaniyor Anlamiyorum ?? Ben 21 Yaşindayim Ve Yeni Evliyim Ve Hemen Bebeğim Olsun Isterim Acaba Işinden Dolayi Mi Istemiyorsun?? Bi De Yanliş Anlama Da Eşinin Içine Boşalmasi Neden Senin Mideni Bulandiriyor???

ben bi anlasam kendimi bunuda sana anlatıcam ama yok.hep istemedim ben zaten çocuk.3 yıl çocuk servisinde çalıştım.belki orda gördüğüm olaylardan diye düşünüyordum ama şimdide bu bulantı çıktı acayibim ben acayip kafamçokkarıştı

sevgili arkadaşım..
evlilikte yaşanan hiçbirşey mide bulandırıcı olmamalı..aksi halde eşinle mutluluğun çok uzun sürmez..ayrıca uyguladığınız yöntemden erkek bir süre sonra bıkacak..madem birde miyom gibi bir sorunun var,o halde bebeği istememek niye..belki hayatım boyunca istemeyeceğim demişsin tabi senin fikrin saygı duyarım ama bir düşünsene küçücük bir can ;senin ve eşinin canından sen hayat veriyorsun ona ,senin nefesinle kanınla hayat buluyor,en güzel anlarında yanında olacağın senin parçan ve seni menfaatsizce seven , ömür boyu sana anne diyecek bir yavrun olsun istemezmiydin..milyonlarca insan bunun için sıra bekliyor yıllarca,para biriktiriyor bir ümitle,yaşları 40 küsüre varıyor yine de vazgeçmiyorlar...evlerini şenlendirecek minicik elli o küçük yavru için..
herşey için çok geç olmadan,benim gibi hasret çekmeden bebeğine kavuşman dileğiyle

sende haklısın ama çok büyük sorumluluk diyorum ya bazen çok kısskanıyorum bazende yok olmasın diyorum bu arada trenin kaçtığınıda farkındayım özellikle bu ameliyatla.sanki çocuk olunca hayatım bitecek gibide geliyor bana.eşimlede sakin sessiz bir hayatımız var alıştık böyle yaşamaya.ama o bulantı mevzusunu sizden başka kimse bilmiyor.eşimede diyemedimki daha.hem nasıl söylenirki bu.çok kötü hissediyorum.:1no2:

sevgili öykü79 bugün itibariyle 11. günüm miyom ameliyatından sonra.benim miyomun çapı 10 küsür idi.ben görmedim ama ablam ve eşimin dediğine göre bir bebek başı kadar varmış.ha ağrı sızı yoktu ama 1 düşükten sonra alınması gerek dediler.neyse demem o ki:miyomun rahim alt duvarında olması riskli bir durum.ama şu halinle bebek sahibi olma ihtimalinde var.(ama istemiyosun)yalnız riskleri nasıl göze alacan.miyom alınırken rahminde alınma olasılığı var.biliyorsundur.kısır bir döngü .şimdi istemiyorsun.ameliyat olacaksın ya ameliyat kötü geçerse diye korkuyosun.sonra isterim belki diyosun.ay ne diyeceğimi şaşırdım vallahi.Allah gönlüne göre versin.ha bide şunu yazayım.bak 1 kızım var.şükürler olsun ama düşüğümden sonra şu ameliyat riski(rahmin alınma durumu)söylendiğinde çok ağladım.1 çocuğum var ama ya 2. olmazsa diye.ama çocuk istenilirse eve mutluluk getirir.istemek çok önemli.Allah bir hayırlı çıkar yol göstersin sana.fisfisfis

çaltacım rahime birşey olursa zaten ben bilmiyorum ne yaparım.şu anda bebek ihtimali yok çünkü zaten benimkide 6,5 cm bebek yaşamaz bu durumda dedi doktorum. olmaz ama olsada 6 ayı bulmaz düşer dedi.ameliyattan 3 ay sonra hamilelik için uğraş dedide ben diyemedimki benim bu durumdan miğdem bulanıyor diye.ben ne yapacam bilmiyorum.ya hiç olmazsa yada olursa çıldıracam :çok üzgünüm:

canım her şeyi anlayabiliyorumda mide bulanma olayını anlayamadım.bebek olması için bunun gerekli olduğunu zaten biliyorsundur.ama bebeği istemediğin için kendine bahaneler arıyorsan onu bilemem.tek söyleyebileceğim anne ve baba olmak sorumluluk ister bunu yapabileceğinize inanıyorsanız aile olmak için ilk adımı atın canım.
hepinize hak veriyorum sağlıkçıydım ben 5 sene herşeyi en ince ayrıntısına kadar biliyorumda ya nerden çıktı başıma bu miğde bulantısı anlamadım gitti.ama senin söylediğin bahane fikri beni biraz çözmeye başladı sanki.

ben bi anlasam kendimi bunuda sana anlatıcam ama yok.hep istemedim ben zaten çocuk.3 yıl çocuk servisinde çalıştım.belki orda gördüğüm olaylardan diye düşünüyordum ama şimdide bu bulantı çıktı acayibim ben acayip kafamçokkarıştı

ÖYKÜCÜM HASTANE DE Mİ ÇLIŞIYORSUN?? NE İŞ YAPIYOUN ORDA BENDE DOĞUM SERVİSİNDE ÇALIŞTIM ÇOK ŞEKER ORDAKİ BEBEKLER BEN SADECE CANIMIN YANACAĞINI DÜŞÜNÜNCE BİRAZ ZORLANIYORUM ONUN DIŞINDA O MİNİCİK DÜNYALAR TATLISI BEBEĞİMİN OLACAĞINI DÜŞÜNDÜKÇE ÇOK MUTLU OLUYORUM. ŞİMDİDEN KENDİMİ ALIŞTIRIYORUM BENDE YAPAMAM DİYORDUM HEM YAŞIM GENÇ HEM DE BEN DAHA ÇOCUK RUHLUYUM OLMAZ DİYORDUM AMA İNŞALLAH ISMET OLURSA 1-2 SENEYE DÜŞÜNÜYORUZ. İYİ DÜŞÜN CANIM BENİM ANNE OLMAK ÇOK GÜZEL BİŞİ :1hug:

kütahyada çalıştım 1 yıl doğum servisi 2 yıl çocuk servisi 1,5 yılda göğüs servisinde çalıştım.başıma neler geleceğini bu yüzden çok ii biliyorum.bazen bu hastanede yaşadıklarımdan dolayı bile çocuk istemediğime kanaat getiriyorum.yani ben hiçbirşeyden emin değilim.ne olacak benim halim bilmiyorum.esmerelacım umarım herşey istediğin gibi olur tatlım.ben hala olaya sıcak bakamıyorum.hele şu ameliyat geçsin bakalım.belkide rahim bile alınabilir.herşeye ameliyatta karar verilecek.sonrada bulantı işini çözeriz birlikte.

X