Candida tedavisinde basarili bir doktor veya diyetisten bilen var mi?

Bu illet gerçekten beslenmeyle alakalı. Bu ara şekeri fast foodu abarttım ve direkt kaşıntı ve yanma oldu, sadece regl sonrası hafif yanmam oluyordu o da probiyotikli fitil sonrası geçiyordu ancak şimdi fitile rağmen kaşıntım ve yanmam var. Diyeti düşünün ben de diyete başlayacağım
Benim de vajinal mantar var hiç geçmiyor kritoris bölgem kaşınıyor süt beyazı akımtı var çok zordayım ne önerirsiniz kullandığım fitillerde işe yaramıyor bıktım artık

Merhaba. Candida mantarı için sana önerim içtiğin suya İngiliz karbonatı koy bir çay kaşığı ve bir çay kaşığı da boraks koy gün içinde tüket o suyu. Bende de oluyodu ben bu şekilde yendim içeriğinden hiçbir şekilde korkma ben bu işin egitimini sertifikasını aldım bana da hocam söylemişti candida mantarı bagirsaklardan geldiği için onu ordan yok etmek gerekiyo bu şekilde
Merhaba canım,
Boraksı nereden temin edebilirim?
Ve bu karışımı ne kadar süre kullanmıştın sen?

Limonlu su içmeyi ve çamaşıra nioli yağı damlatmayi da tavsiye ederim birde kekiği suda kaynat bir legenin içine koy kaynamış kekiği dayanabileceğin sıcaklıkta olsun su içine otur ben öyle de yapardım onun da çok faydasını görüyordum ben baya rahatlatiyordu beni

Limonlu su içmeyi ve çamaşıra nioli yağı damlatmayi da tavsiye ederim birde kekiği suda kaynat bir legenin içine koy kaynamış kekiği dayanabileceğin sıcaklıkta olsun su içine otur ben öyle de yapardım onun da çok faydasını görüyordum ben baya rahatlatiyordu beni
Tamamdır canım, çook teşekkür ederim🙏❤️

Ayy tamam tsk ederim. Su an yurt disindayim ay sonu ancak turkiyeden aktardan alabilirim ama mutlaka denicem
Merhaba bende yurtdışındayım Türkiye'de bir diyetisyenden danışmanlık alıyorum 2 senedir. Bende candida yoktu ama cilt ve 30 yaş sonrası başlayan alerjen sorunlarım vardı, bir kaç test sonrası bağırsak floramı düzeltmem gerektiğini söyledi. Bağırsak floram düzelmeye başlayınca gerçekten hayatım değişti. Alerjik durumum yok oldu, cilt sorunum %80 oranında çözüldü. Beslenme her şeye etki ediyor. Umarım güzel bir program ile tedavin hızlıca sonuçlanır. Bu arada diyetisyen için 800 TL ödüyorum. Eğer 7000 TL diyetisyen seans ücreti ise gerçekten çok fazla.

X