Bilekte uyuşma, vücutta seyirme

Kas seğirmesinin nesi acil Allah aşkına hangi hastalığın acil olduğunu bilmek için doktor olmaya gerek yok bir zahmet polikliniğe gitsin.
Kas seğirmesi ile beraber uyuşma da varmış. Yani bende yanlış yönlendirebilirim, siz de. Mümkündür.

Yorumumu yazarım fikrimi söylerim ya da siz yazarsınız, pol. mi yoksa acile mi gideceğine konu sahibi karar verir.

Ben şart koşmadım, acilliksin çok önemli şeyler bunlar demedim, fakat başlık o kadar acilmiş gibi duruyor ki çok acil olduğunu düşünüyorsan ciddi olabilir acile git dedim özetle 🤷🏻‍♀️

Doktor musunuz? Acil olmadığını nereden biliyorsunuz?

Bunu anlamak için doktora gitmeye gerek yok.
Acilin kapısına dayanmak yerine rahatça forumda gezebiliyorsa veya günlük hayatına devam edebiliyorsa biri bu acil değildir.
Her normal insan gibi aile hekiminden randevu alıp anlatabilir durumunu ona görede sevk alır.

1-Konular doğru bölümlere açılmalıdır.
2-Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (Yardım, Acil, Lütfen, Bakın vb gibi başlıklar, noktalama işaretlerinden veya emojilerden oluşan başlıklar kullanmayınız) Aksi halde yönetim tarafından müdahale edilebilir.

X