Çocuk Hastalıkları bebeğimin kalbinde delik var down sendromlu olma şüphesi taşıyor.

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

neriman7884

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2019
1
0
32
Merhabalar. Şu an ikinci çocuğuma 18+4 haftalık hamileyim. Doktora kontrole gittiğimde kalbinde delik olduğunu ve beni perinatoloji bölümüne yönlendirdi. Orada bebeğimin kalbinde delik olduğun ve bu durum down sendromlu olma riskini taşıdığını söyledi. İkili ve üçlü testi yaptırmamıştım ve doktorun isteği üzerine dörtlü testi yaptırdım cuma günü sonuçlarımı alacağım ve çok fazla korkuyorum. Sonuçları beklemeden özel bir hastaneye gittim ve orada da aynı şekilde kalbinde delik olduğu ve beyninde de bir sıkıntı olduğunu ve aynı şeyleri söyledi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Bu dörtlü teste hangi rakamlar yüksek veya düşük oluyor. Birde harmony test diye bir test önerdi doktor. Sizler ne söylersiniz deneyimlerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

merhaba naptiniz acaba ? benm de bugun detaylı ultrasonda kalbinde delik göründü sizinki kapandimi ?

X