Aşılama sureci

Merhaba canım maalesef tutmadı..çok moralim bozuk .ağrı sancılar yaşadım ama olmadi
Tüp bebek tedavisine gidebilir sin aşılama ya daha fazla para harcama aşılamaya vereceğin parayı tüp bebeğe ver Kayseri Memorial tüp bebek merkezi doktor ismi de profesör doktor semih zeki Uludağ bu doktora hem benim teyzem gtti ikizleri oldu bende gttim benmde bebeğim oldu dondurulmuş embriyolarım var bebeğim Biraz büyüsün onları da transfer ettrcez

Merhaba arkadaşlar. Benim bugün adetin 9. Günü kontrolüm vardı. İki yumurta 12 mm dediler cuma günü tekrar gideceğim gonal f ye devam edeceğim. Verdikleri kağıtta endome 11mm yazıyordu biraz araştırdım rahim kalınlaşması ile ilgili sanırım bilgisi olan paylaşabilir mi kist falan mı oluştu acaba😔

Evett benim 3 tane yumurtam çok güzel büyümüstü doktorum çoğul gebelik olabilir kabul ediyor musun dedi ben kabul ettim ve yapıldı. İnsallah tutmustur bilmiyorum simdilik 5. Günümdeyim🥰bende cok heyecanlandım 1,5 senedir istiyoruz siz yaptırdınızmı

Evett benim 3 tane yumurtam çok güzel büyümüstü doktorum çoğul gebelik olabilir kabul ediyor musun dedi ben kabul ettim ve yapıldı. İnsallah tutmustur bilmiyorum simdilik 5. Günümdeyim🥰bende cok heyecanlandım 1,5 senedir istiyoruz siz yaptırdınızmı
Okurken bile heyecanlandım 😍 ben şu an iğne okuyorum perşembe gününe kadar sonra aşılama günü belirlenecek. Ben daha önce çatlatma iğnesiyle hamile kaldım. 6 haftalık düşük oldu. Aşılamayı ilk defa deniyorum

X