Adet ağrısı mı hamilelik mi

Hayirligunler678

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
53
6
23
Kızlar bir süredir çocuk istiyoruz. Adetim 10 gün önce bitti 3 gün önce yumurtlama dönemimde değerlendirdik. Kasıklaeımda ara ara ağrı başladı bugün. Ve göğüslerim hafif sızlamaya başladı adetime 20 gün var. Önden adet ağrısı mı bunlar yoksa döllenme belirtisi olabilir mi yaşayan var mı

Kızlar bir süredir çocuk istiyoruz. Adetim 10 gün önce bitti 3 gün önce yumurtlama dönemimde değerlendirdik. Kasıklaeımda ara ara ağrı başladı bugün. Ve göğüslerim hafif sızlamaya başladı adetime 20 gün var. Önden adet ağrısı mı bunlar yoksa döllenme belirtisi olabilir mi yaşayan var mı
Döllenme bence

Ay sormayın 😔 inşallah çift çizgiyi görürüz 5 gün var reglime bakalım erken gebelik testi negatif çıktı. Sanmıyorum artık olacağını ama regliyi görünce tamam derim artık
Valla bi kere çift çizgi gördüm kan verdim negatif çıktı. Sonra denedim olmuyor 6 ay oldu. Ovulasyon testine başladım bu ay ona göre yaptım bakkalım nasip inşallah sende görürsün dualarım hep bizim gibi bekleyen insanlarla inşallah Allah kucağınızı boş koymasın

Kasık ağrısı ve göğüslerde hasaslaşma aynı zamanda akıntında fazla ise hamilelik sürecine girmiş bulunuyorsun

Valla bi kere çift çizgi gördüm kan verdim negatif çıktı. Sonra denedim olmuyor 6 ay oldu. Ovulasyon testine başladım bu ay ona göre yaptım bakkalım nasip inşallah sende görürsün dualarım hep bizim gibi bekleyen insanlarla inşallah Allah kucağınızı boş koymasın
Amin inşallah hepimizin kucağı doldursun ❤️

Benimde reglime 8 gün var henüz erken gebelik testi yapmadım yapmayı da düşünmüyorum ama belirtiler var gibi mide bulantısı yanması sürekli uyku hali göğüslerde acıma kasıklarda hafif batma gibi değişik ağrı gibi bakalım regli olacak mıyım

İlk korunmasız birlikte olmasından kaynaklı sanırım evet heyecanlıyım ama stres yapmıyorum çünkü stres yapıp sürekli test yapıp negatif çıkarsa bundan etkilenmemek adına ondan düşünüyorum

X