21 haftalık gebelikte rahim ağzında sancı

Sovacel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
36
24
Merhaba hamiş arkadaşlar, 21 haftalık hamileyim. Birkaç haftadır yerini tam anlayamadım ama vajina içinde rahim ağzına doğru bıçak saplanması, şimşek çakması gibi sancı oluyor. Doktorum rahim ağzı uzunluğunu takip ediyor, şuanlık bir sıkıntı yok ama sancılarım devam ediyor maalesef. Yaşayan var mı bu durumu?

Merhaba hamiş arkadaşlar, 21 haftalık hamileyim. Birkaç haftadır yerini tam anlayamadım ama vajina içinde rahim ağzına doğru bıçak saplanması, şimşek çakması gibi sancı oluyor. Doktorum rahim ağzı uzunluğunu takip ediyor, şuanlık bir sıkıntı yok ama sancılarım devam ediyor maalesef. Yaşayan var mı bu durumu?
Merhaba bende öyleydi 1 aya yakın hatta bir gün çok kötüydüm sabah uyanır uyanmaz doktora gittim doktor muayene etti hiçbir sıkıntı yok dedi. Topallayacak düzeydeydi ağrım uzanıp kalkamıyordum rahat rahat. Sanki rahmimden bsyler çekiliyor gibiydi zamanla düzeldi. Kimisi bebek yelidir dedi kızımda da bel batmam çoktu yine bir müddet sürdü geçti.

Ay çok teşekkür ederim rahatladım biraz. Bende çift rahim var da bir sorun mu var diye tedirgin oldum. Tahlilleriminde bir sıkıntı görmedik. Çok sevindim sizin de sağlıkla doğum yapmanıza

Çocuk baskı yapıyordur ondan

X