2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    251
Daha almadım da kıymadayım şimdi. Kardeşim arnavutköy’de bir yerden alıyor tavuğu haftada bir gidip. Bize de getiriyor. Gezen tavukmuş herhalde yumurtası da çok güzel oluyor. Yine ona aldırırım herhalde
Köy tavuğu olmaz diye kavga etmiştim eşimle o zmn onu deneyelim bizde

Bizim kızı saldım başında bekliyorum canım yok bir çözüm 😅😅😅 çit mi alsam diyorum ama ev zaten oyun salonu oldu iyice
Hahahah ay evet ya zaten amerikan mutfaklı küçücük evim. Salon oyun odası oldu. Çit koysam adım atacak yer kalmaz. Çaresini bulamadım😂

Kızlar emeklemeye başlayanlara sorum. Bir yerlere tutunup kalkmaya çalışıyolar ya sürekli. Asla yalnız bırakamıyorum sürekli de serbest gezmek istiyo mama sandalyesinde falan durmak istemiyo kızım artık. Nasıl başa çıkıyorsunuz? İş yaptırmıyo hiç ya sürekli gözüm onda arkamı dönemiyorum.
Biz emeklemiyoruz ama koltuga tutunup kalkip yurume sevdamiz var. Valla birakamiyorum. Mutfaktayken mama sandalyesine koyup ali babanin ciftligini aciyorum. Onu dinlemek hosuna gidiyor 😂

Kızlar emeklemeye başlayanlara sorum. Bir yerlere tutunup kalkmaya çalışıyolar ya sürekli. Asla yalnız bırakamıyorum sürekli de serbest gezmek istiyo mama sandalyesinde falan durmak istemiyo kızım artık. Nasıl başa çıkıyorsunuz? İş yaptırmıyo hiç ya sürekli gözüm onda arkamı dönemiyorum.
Baş edemiyorum :)
Uyanınca beşiğin kenarından tutup , kendini kaldırıp, bakıyor. Beşiğin kademesini düşüreceğim.
Odalarda kenarlara koca koca yastıklar koyuyorum, kaldırıp fırlatıyor. Mama sandalyesinden sarkıyor.
Ben aylardır iş yapamıyorum çocuğum uyanıkken. Hatta uyurken bile gözüm kamerada oluyor. 😇

Kizlaaaaaar. Ben sadetelveee telefonum bozulduğu için ve eski epostamin şifresini bilemediğim için gelemedimmmmm zar zor buldum sizi gittim yanlışlıkla Aralık annelerine yazdım ajajsjsk umarım hepiniz iyisinizdir yavaş ve sessizce geçmiş konuşmalarınızı okuyacağım sizi ve bebeklerinizi çok öpüyorum 🥰🥰

Bizim kızı saldım başında bekliyorum canım yok bir çözüm 😅😅😅 çit mi alsam diyorum ama ev zaten oyun salonu oldu iyice
Ben çit aldım ama ona tutunup kalkıyorlar ve güçleri bitince geriye düşüyorlar. İcini sandalye minderleriyle doldurdum yine de tehlike var. Öne düşse surat gider ödüm kopuyor benim de.

Kızlar bebeklerinizle aktivite olarak neler yapıyorsunuz? Birbirimizden yeni şeyler öğreniriz belki. İç içe geçmeli oyuncaklarla beraber oynuyoruz biz henüz yapamıyor hala tut elle yala evresinde ama olsun , küvetini köpük su yapıp içine oyuncaklar koyuyorum el ayak çırpıp eğleniyor, mama sandalyesinin tepsisine su döküyorum ellerini çırpıyor, parmak kukla oynatıyorum, başına bir şeyler koyup düşürüp güldürüyorum, müzik dinleyip dans ediyoruz,ayna karşısında komik yüz ifadeleri gibi şeyler aklıma gelen olursa yazarım

X