2 yıldır geçmeyen vajinal enfeksiyon

zahlaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
2
0
28
2 yıllık evliyim geçmeyen sürekli tekrarlayan enfeksiyonum var sarı çoğunlukla yeşil renkli balık kokulu bi akıntım var fitil ilaç bi çok şey kullandım ama ilaç bittikten 1 hafta 10 gün sonra tekrar başlıyor diyet yaptım onda da işe yaramadı eşimle korunuyoruz da oda tedavi gördü yine geçmedi şimdi 27 haftalık hamileyim hamileliğimin başından beri bi çok fitil kullandım hala da devam ediyor napmam gerekiyor kızlar

Elma sirkeli suyla vajinanı durula ve bol su iç. Bende var ve birtürlu geçmiyor. Dikkat ettim su içtiğim zamanlarda bi sorun yok

Günde 2.5 3 litreye yakın su içiyorum özellikle dikkat ediyorum sabahları sirkeli su içiyorum ama bana mısın demiyor daha fazla fitil kullanırsam bebeğime bişey olur mu diye de korkuyorum

2 yıllık evliyim geçmeyen sürekli tekrarlayan enfeksiyonum var sarı çoğunlukla yeşil renkli balık kokulu bi akıntım var fitil ilaç bi çok şey kullandım ama ilaç bittikten 1 hafta 10 gün sonra tekrar başlıyor diyet yaptım onda da işe yaramadı eşimle korunuyoruz da oda tedavi gördü yine geçmedi şimdi 27 haftalık hamileyim hamileliğimin başından beri bi çok fitil kullandım hala da devam ediyor napmam gerekiyor kızlar
Kültür sonuçlarınız ne geldi acaba ve ilk istediginizde hamile kaldınız mi

X