2. Evliliğim bitmek üzere

Sizin başınızdan hiç evlilik geçti mi ?

Benim kayınvalidem altınların olduğu keseyi vermedi. Sadece kendi ailemin taktığı altınları alacağım dediğimde ben eski kocamdan tokat yedim.

2.evliliğimdi. Kimseye anlatamadım. 2.kez boşanmaktan korkuyordum. ( Ne salakmışım)

Erkek tarafı sayıca çoktu. Ben istanbul'a gelin gitmiştim. Anneme cok sonraları anlattığımda görümcemin yanında dedi ki "sadakamız olsun"

Altın davası ayrıdır. 1 yıl sürdü alabilmem ama aldım.

Olaylara müdahele edecek gücü bulamadığınız günler oluyor. Başınıza gelmeden bilemezsiniz. Dilerim jacosta sendromlu bir erkekle evlenmezsiniz. Düşmanıma dilemem o derece.
Çok geçmiş olsun ama bakın geçmiş Allah herkesi feraha çıkarsın yaşanmadan bilinmiyor gerçekten

Onun dini imani para olmus ona en buyuk ceza bosanma davasi acip ev altin tum haklarinizi almak olur istedigi kadar uzasin sakin aman kurtulayim diye haklarinizdan vazgecmeyin zaten bosansaniz cocukla asla ilgilenmicek o yuzden alabilceginiz nafakayida almaya bakin pislik herif
Öyle bir durumda asla haklarımdan vazgeçmem çünkü tek başıma büyütmek zorunda olduğum bir çocuğum var

Gercekten cocugun oldugu halde gecmiste kotu bir rahatsizlik gecirdigin halde Allah korusun ilerde tekrar ne olacahi belli olmadigi halde (bende kanser hastasiyim bu arada) yani nasil tum haklarindan vazgecersin. Babasina altinlarini verdigini kanitlaman gerek yazismalarda filan. Gerci o simdi sam seytani asla yazismalarda falso vermezde. Al tum haklarini evin yarisini. Gunah neden hepsi ona kalsin.cocuk durmuyo diye munakasaya girmedim ne demek. Bugun ailen varlikli olabilir ama kizinizin babasininda mal varligi var. O cocugun hakki yarin oburgun o ev. Altinlar veya yatirimlar. İstediginiz kadar siz ve aileniz zengin olun kolaymi bu devirde bir ev alabilmek. Bizler sansliyiz bakalim çocuklarımız ilerde ne olacak. Bir sonraki adimi dusunerek atin lutfen. Ciddiyim o altinlari alin. Borcu varsada bu sizi ilgilendirmez
Size de çook geçmiş olsun lütfen çok güçlü olun hayata sımsıkı sarılın yaşarken geçmeyecek sanıyorsunuz ama geçiyor. Bu sizin vücudunuzda bir misafir lütfen onu uğurlayın dualarım sizinle

Ayrılmayı kafasına koymuşa benziyor. Evin yarısının belki de tamamının sana kalacağını düşünüyor o yüzden mal kaçırmaya başlamış sanırım.

X